Проведено тренінг на тему: “Профілактика скоєння повторних злочинів засудженими особами молодіжного віку” PDF Друк
Четвер, 09 жовтня 2014, 19:13

Брусилівським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції, спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено тренінг на тему: “Профілактика скоєння повторних злочинів засудженими особами молодіжного віку” для осіб, які перебувають на обліку в Брусилівському РП КВІ.

Інспектор Брусилівського РП КВІ Кучеренко Н.В. ознайомила засуджених із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Спеціаліст Брусилівського РЦСССДМ Невмержицька В.М. провела анкетування присутніх з цієї тематики.

Тренінг пройшов у цікавій та доброзичливій атмосфері. Після закінчення заходу учасники отримали роздатковий матеріал, де міститься інформація про напрями роботи Брусилівського РЦСССДМ.

Інспектор Брусилівського РП КВІ

майор внутрішньої служби                                                           Н.В. Кучеренко

Останнє оновлення на Четвер, 09 жовтня 2014, 19:15