img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Кримінально-виконавча інспекція
«Заходи боротьби з наркоманією» PDF Друк
Четвер, 09 жовтня 2014, 19:15

                16 вересня 2014 року Брусилівським РП КВІ спільно з ЦСССДМ для під облікових підрозділу було проведено бесіду на тему «Заходи боротьби з наркоманією».

         Інспектор Брусилівського РП КВІ Кучеренко Н.В. повідомила присутнім, що зараз боротьба з наркоманією відбувається не лише зміною законодавства, але й створенням національних програм щодо попередження вживання та поширення наркотиків. Потрібно здійснювати комплекс заходів, які мусять зменшити не лише доступність до наркотиків, але і бажання їх використання. Однією з частин такого комплексного вирішення проблеми є розробка й запровадження програм, що стимулюють прагнення до здорового способу життя. Ідеї про те, що здоров'я людини є головною цінністю не лише її самої, але є метою суспільства, поширюються все більше у свідомості людства. Важлива роль у поширенні таких ідей належить засобам масової інформації та закладам освіти.

         Також до відома присутніх було доведено, що лише юридичними та адміністративними заходами не можна перемогти наркоманію. Медичні та виховні заходи у поєднанні з розвитком реабілітаційних центрів, організація фізкультурно-спортивної роботи, антинаркотична пропаганда у засобах масової інформації — це необхідне доповнення до примусових заходів держави.

 

Інспектор Брусилівського РП КВІ

майор внутрішньої служби                                                           Н.В. Кучеренко

  

Останнє оновлення на Четвер, 09 жовтня 2014, 19:17
 
Проведено тренінг на тему: “Профілактика скоєння повторних злочинів засудженими особами молодіжного віку” PDF Друк
Четвер, 09 жовтня 2014, 19:13

             Брусилівським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції, спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено тренінг на тему: “Профілактика скоєння повторних злочинів засудженими особами молодіжного віку” для осіб, які перебувають на обліку в Брусилівському РП КВІ.

         Інспектор Брусилівського РП КВІ Кучеренко Н.В. ознайомила засуджених із правовими наслідками, які чекають на них у разі скоєння повторних злочинів або адміністративних правопорушень. Спеціаліст Брусилівського РЦСССДМ Невмержицька В.М. провела анкетування присутніх з цієї тематики.

         Тренінг пройшов у цікавій та доброзичливій атмосфері. Після закінчення заходу учасники отримали роздатковий матеріал, де міститься інформація про напрями роботи Брусилівського РЦСССДМ.

 

Інспектор Брусилівського РП КВІ

майор внутрішньої служби                                                           Н.В. Кучеренко 

Останнє оновлення на Четвер, 09 жовтня 2014, 19:15
 
«Правила і закони у суспільстві і твоєму житті» PDF Друк
Четвер, 31 липня 2014, 17:58

Представники Брусилівського районного управління юстиції провели із підобліковими кримінально-виконавчої інспекції бесіду на тему «Правила і закони у суспільстві і твоєму житті»

         9 липня співробітниками Брусилівського районного підрозділу КВІ разом з представником районного управління юстиції для підоблікових інспекції проведено правороз’яснювальний захід «Правила і закони у суспільстві і твоєму житті», під час якого засудженим до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, були у доступній формі роз’яснені значення понять «правила», «право» та «закон» та історією їх виникнення.

         Проведення правоосвітніх заходів для осіб, що мають проблеми із законом, має важливе значення, впевнені співробітники кримінально-виконавчої інспекції, вони сприяють формуванню правової культури та зменшенню злочинності серед населення, а тому працівники КВІ постійно залучають до такої профілактики різні служби та організації. 

 
Пошук майбутньої професії PDF Друк
Вівторок, 03 червня 2014, 11:26

 27.05.2014 року Брусилівським РП КВІ спільно з Брусилівським районним центром

зайнятості для підолікових КВІ проведено бесіду на тему: «Пошук майбутньої професії».

Перед засудженими виступила спеціаліст Брусилівського РЦЗ, яка довела до відома

присутніх, що якщо є бажання працювати, але ще немає професії, або так сталося, що

професія (спеціальність) не актуальна сьогодні на ринку праці і тому дуже важко найти

роботу, - державна служба зайнятості пропонує послуги з професійного навчання.

Також присутнім було роз’яснено порядок звернення в державну службу зайнятості

для реєстрації, для цього необхідно мати: паспорт або документ, що його замінює,

трудову книжку або документ, що її замінює, документ про освіту.

До відома присутніх також було доведено, що згода на роботу без оформлення

трудових відносин або з виплатою зарплати «у конверті» це ризик залишитися без:

- оплачуваної відпустки;

Останнє оновлення на Вівторок, 03 червня 2014, 11:33
Детальніше...
 
СІМ’Я – ПРОСТІР БЕЗ НАСИЛЬСТВА PDF Друк
П'ятниця, 28 березня 2014, 17:28

25.03.2014 року Брусилівським РП КВІ спільно з Брусилівським ЦСССДМ було проведено відеолекторій «Сім’я – це простір без насильства». На якому виступила працівник ЦСССДМ Яременко В.В. яка розповіла під обліковим, що сім’я повинна бути 
безпечною територією, де можна почувати себе комфортно і затишно, де панує любов і злагода, де можна знайти захист від небезпек навколишнього світу. Але життя доводить, що реальна ситуація в сім’ї може бути далекою від цієї ідилічної картини. Сім’я може бути і місцем, де розігруються невидимі, а іноді й видимі для оточуючих людські трагедії, місцем, де панує найжорстокіше насильство. 
Домашнє насильство дуже поширене – але ніколи не буває виправданим. Щоб не говорив ваш партнер, Ви ні в чому не винні. Ніхто не заслуговує на те, щоб бути побитим, і ніхто не повинен жити у страсі. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin