День рятівника. Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти » PDF Друк
Середа, 18 вересня 2019, 16:25

На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и на улицеПровідний інспектор Брусилівського РС УДСНС у Житомирській області лейтенант служби цивільного захисту Терентюк Роман Юрійович разом із командою співробітників провели показові навчання по протипожежній безпеці з учнями Ставищенської ЗОШ І-ІІІ ст. і Йосипівської ЗОШ І ст.

Учні побачили як працює пожежний підрозділ: підготовка та спорядження пожежної машини, роботу гідрантів, використання порошкового і вуглекислотного вогнегасників для гасіння полум’я. Діти мали змогу побувати всередині пожежного автомобіля, власними руками перевірити спорядження і гасити полум’я.

На изображении может находиться: 1 человек, на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, небо, толпа, на улице и природа

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, небо, мост, обувь и на улице