img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Увага! Випалювання сухостою та сміття продовжує завдавати збитки людям та шкодить природі! PDF Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 13:12

Щодня рятувальники ліквідують пожежі у природних екосистемах. Такі пожежі, як правило, трапляються внаслідок того, що вогонь виходить з-під контролю людини, яка за допомогою нього намагається вести господарську діяльність – прибрати чагарники, сухостій, сміття тощо. Незважаючи на те, що такий спосіб наводити лад на господарчих ділянках та відкритому просторі заборонений, люди не зважають на це і продовжують дедалі частіше підпалювати стихійні сміттєзвалища, луки, яри, пустирі тощо. Дуже часто, не маючи достатньої кількості засобів пожежогасіння, або просто кидаючи палаючу траву напризволяще, громадяни не в змозі далі контролювати її горіння і виникає пожежа, що розповсюджується в часі та просторі. Не рідко такі пожежі перекидаються на об’єкти народного господарства, приватні оселі, поля та ліси, а іноді – забирають людське життя.


З огляду на це, Брусилівський РС Управління ДСНС України у Житомирській області вкотре закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів та на відкритих територіях.


- Навіть маленький сірник або недопалок, кинутий у суху траву, може наробити неабиякої біди.


- НЕ ігноруйте правила пожежної безпеки!


- НЕ випалюйте суху рослинність! Пам’ятайте про адміністративну відповідальність за вчинення таких дій!


- НЕ розпалюйте багаття та не застосовуйте відкритий вогонь поблизу хлібних полів, лісів або будь-якої іншої рослинності!


Будьте пильними та у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».