Палили траву: під Житомиром згоріло літнє подружжя PDF Друк
Понеділок, 08 квітня 2019, 14:36

Сімейна пара загинула, спалюючи сухе бадилля неподалік обійстя.

У Житомирській області в смт Довбиш Баранівського району через необережне спалювання сухої трави загинули літній чоловік і жінка, повідомляють «Аргументи і Факти». «Про подію 6 квітня о 9:39 пожежників повідомили медики. З’ясувалося, що літня жінка зі своїм чоловіком спалювали торішню суху траву біля свого двору. Побачивши, що вже горять чагарники і вогонь наближається до їхнього будинку, вони побігли гасити пожежу.

Однак через власну необережність у жінки загорівся одяг», – ідеться в повідомленні прес-служби ДСНС України в Житомирській області. Працівники швидкої, на місці події, констатували смерть жінки. 82-річного дідуся з опіками понад 80% тіла госпіталізували, але пізніше чоловік помер.

Рятувальників на гасіння цієї пожежі не викликали. Всі обставини встановлюються правоохоронцями.

Джерело: https://news.t1.ua/ukraina/25856-palyly-travu-pid-zhytomyrom-zhorilo-litnye-podruzhzhya.html