Брусилів: через загоряння сухостою заледве не згоріла будівля недіючої пилорами PDF Друк
Понеділок, 08 квітня 2019, 14:32

На данном изображении может находиться: небо, на улице и природа7 квітня о 12:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватної недіючої пилорами в смт Брусилів.

На місці події бійці ДСНС встановили, що вогнем частково охоплена покрівля цегляної будівлі пилорами. Зусиллями рятувальників 14:20 пожежу локалізовано та о 16:05 – ліквідовано. Вогнем частково знищено покрівлю будівлі на площі 80 кв. м та 1 га сухої рослинності. Загиблих та травмованих не має.

Як стало відомо, через загоряння сухостою, що сталося поблизу пилорами, вогонь перекинувся на рештки старих дощок та сміття, а вже звідти – на дах будівлі. Місцеві жителі, що проживають неподалік, побачили пожежу та відразу ж зателефонували до Служби порятунку.

До ліквідації загоряння залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця пожежної техніки.

Загалом упродовж минулої доби рятувальники області ліквідували 44 займання минулорічного сухостою, зафіксованих майже у всіх районах області, вогнем пройдено 95 га території.

Наразі остаточні обставини всіх пожеж встановлюються фахівцями.

Рятувальники закликають громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання присадибних ділянок, не випалювати сухостій та не розводити багаття у вітряну погоду. До займань сухої рослинності нерідко призводить і викинутий на узбіччя недопалок цигарки.

У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101».