На Житомирщині малеча, граючись, хотіла кинути у вогонь вибухонебезпечні предмети часів минулих війн PDF Друк
Четвер, 04 квітня 2019, 09:12

Сьогодні, 2 квітня, піротехніки у Житомирській області знищила 4
вибухонебезпечні предмети часів минулих війн. Усі знахідки виявлено на території
Брусилівського району, про це повідомляє Управління ДСНС України у Житомирській області.

Перше повідомлення надійшло з с. Осівці. Там малеча намагалась кинути підозрілі предмети, знайдені біля поля, у вогонь. Небезпечну ситуацію побачив місцевий мешканець і негайно звернувся до рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули за викликом, ідентифікували знахідки як артилерійський снаряд калібром 122 мм та 82-міліметрова мінометна міна часів минулих війн.

Ще 2 вибухонебезпечні предмети виявили у с. Вільшка того ж району. Під час викорчовування старих пеньків у власному обійсті селяни відкопали ручну гранату Ф-1 та 46-міліметровий артилерійський снаряд часів минулих війн.

Усі знахідки група піротехнічних робіт обласного Управління ДСНС знищила у спеціально відведеному для цього місці.