Піротехніки Брусилівщини знищили 4 боєприпаси часів минулих війн PDF Друк
Вівторок, 02 квітня 2019, 16:57

У вівторок, 2-го квітня групою піротехників Управління ДСНС Житомирщини було знищено чотири вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни, – інформують у прес-центрі управління.

На спецлінію Служби “101” надійшло повідомлення від мешканця села Осівці Брусилівського району. Чоловік розповів, що зловив малечу, котра намагалася спалити у багатті підозрілий металевий предмет.

Фахівці ДСНС, котрі приїхали на місце інциденту, ідентифікували знахідки як два артилерійських снаряди із калібром у 122 міліметра.

Також протягом цієї доби було виявлено ще два вибухонебезпечні предмети на території села Вільшка того ж району.

Під час проведення земельних робіт на території власного обійстя чоловік відкопав ручну гранату марки Ф-1 та 46-міліметровий артснаряд часів минулої війни.

Усі боєприпаси група піротехнічників обласного Управління ДСНС знищила за межами населених пунктів.