Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні! PDF Друк
Середа, 23 січня 2019, 12:40

Картинки по запросу снігопадЗа даними УкрГідрометцентру, 23 січня у Вінницькій, вдень і в Житомирській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях, вночі 24 січня у Сумській, Харківській та Луганській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10-15 см, місцями до 20 см); у південних, Дніпропетровській та Донецькій областях сніг з переходом в дощ, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу; в Україні, крім заходу, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини.

Явища відповідають жовтому рівню небезпечності.

У зв’язку з погіршенням погодних умов Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до населення із застереженням бути уважними і обережними під час перебування на вулиці. Водії повинні бути максимально обережними за кермом, обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися безпечного інтервалу та дистанції, не перевищувати швидкість, уникати ризикованих маневрів!

За можливістю, утримайтеся від подорожей на далекі відстані. Користуйтесь ременями безпеки. Застосовуйте безпечні методи керування транспортними засобами. Тим водіям, що не мають достатніх навичок керування, радимо утримуватися від поїздок під час негоди.

УкрГМЦ