Цигарки вбивають значно швидше PDF Друк
Вівторок, 15 січня 2019, 16:31

???°???????????? ???? ?·?°?????????? ?????????????? ?? ?»???¶????Однією з найпоширеніших причин пожеж на сьогоднішній день є необережне поводження з вогнем під час паління. Зазвичай, це відбувається ще й під впливом алкоголю. Саме необережність під час паління призвела до загибелі одразу двох людей у смт Брусилів, внаслідок пожежі загинули 93-річна власниця із 67-річним сином. За попередніми даними, займання сталося через необережність під час куріння.

Ситуація, що спостерігається стосовно загибелі людей через паління в ліжку продовжує непокоїти вогнеборців. Ця шкідлива звичка не перестає передчасно відбирати людські життя. Більше того необережний курець несе загрозу не тільки для себе, а й для своїх рідних та близьких. Адже маленький недопалок може позбавити життя та знищити майно.

У зв’язку з цим рятувальники вкотре застерігають мешканців району дотримуватися правил протипожежної безпеки. Не куріть у ліжку, особливо перебуваючи напідпитку. Будьте уважними та обережними, адже від цього залежить безпека Вашого життя!

Тому кожен, хто полюбляє палити повинен знати, що:

- пожежі, викликані непогашеною цигаркою, виникають значно частіше, ніж це здається;

- температура тліючої сигарети більше 300 градусів, час її тління – до 30 хвилин;

- викликавши тління горючого матеріалу, сам недопалок через деякий час гасне, але осередок тління,що утворився при певних умовах може перейти в стадію полум'яного горіння, а пізніше і в пожежу;

- час тління горючого матеріалу може становити від 1 до 4-х годин.

Рятувальники бажають усім мешканцям району жити в безпеці та добробуті. Нехай небезпека завжди оминає ваші оселі.

Олександр Дзядевич

Начальник Брусилівського районного сектору