Небезпека при спалювані сухої рослинності PDF Друк
Вівторок, 10 квітня 2018, 15:48

Результат пошуку зображень за запитом "спалювання сухої трави"Спалюючи минулорічну траву, опале листя, сухі гілки та інше сміття, люди часто забувають, що за умов сухої та вітряної погоди вогонь швидко виходить з-під контролю і здатен наробити лиха. Наслідки таких пожеж зазвичай невтішні: спалені гектари трави, пошкоджені лісові насадження, знищені вогнем господарчі будівлі. Іноді жертвами таких пожеж стають і самі ініціатори підпалу.

Як показує практика, небезпечно випалювати суху траву не лише поряд з житловими будинками та іншими спорудами, але й на відкритих ділянках, які межують з лісовими насадженнями.

Горіння сухої трави поблизу автошляхів може стати причиною дорожньо-транспортних пригод, адже при горінні утворюється димова завіса.

Шановні громадяни, звертаємося до Вас із проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та застерігаємо, що спалювання сміття, сухої рослинності,  та розведення багать поблизу лісових масивів, в населених пунктах та за їх межами, особливо під час поривів сильного вітру категорично заборонено!!!

Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, своє майно та майно Ваших сусідів, не нехтуйте застереженнями.

Провідний інспектор Брусилівський РС

УДСНС України у Житомирській області