Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання приватного сектору PDF Друк
Четвер, 16 березня 2017, 15:29

З метою покращення ситуації з пожежами в населених пунктах, у яких зросла кількість пожеж,  активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування людей від різного роду надзвичайних ситуацій, подій, навчання населення правилам безпечної поведінки 16 березня 2017 року співробітники Брусилівського районного сектору Управління ДСНС в області здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання с. Карабачин шляхом обходу житлових будинків. Під час проведення відпрацювання проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення по попередженню пожеж, справності опалення та користування електронагрівальними приладами, розповсюджено листівки, експрес - інформації.

Відвідано 33 житлових будинки з мешканцями осель проведено 74 інструктажі.

Саме завдяки таким профілактичним заходам, власники житлових будинків зможуть вчасно усунути виявлені недоліки та не допустити лиха.

ПАМ’ЯТАЙТЕ що тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від вогню.