Зараз на сайті:

Рятувальники провели захід в рамках акції «Запобігти, Врятувати, Допомогти!» PDF Друк
ДСНС ІНФОРМУЄ - Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Четвер, 16 березня 2017, 15:15

З метою попередження загибелі людей, захисту державного й особистого майна громадян, природного середовища, інформування населення через засоби масової інформації про діяльність ДСНС України, на фасаді 6-ДПРЧ була проведена громадська акція «Запобігти, Врятувати, Допомогти», завданням якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, підвищення престижності професії рятівника.

В рамках заходу співробітники рятувальної служби організували виставку пожежної техніки та обладнання. Діти мали можливість ознайомитися з тактико-технічними характеристиками пожежного автомобіля та бойового спорядження. Рятувальники розповіли, у яких випадках використовується те чи інше обладнання.

У доволі  цікавій та ігровій формі було проведено з дітьми конкурси, вікторини під час яких вони ознайомились з практичною роботою служби порятунку та пригадали, як треба поводитись в різних життєвих ситуаціях.