Зараз на сайті:

Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання приватного сектору PDF Друк
ДСНС ІНФОРМУЄ - Державна служба України з надзвичайних ситуацій
Вівторок, 14 березня 2017, 14:59

З метою покращення ситуації з пожежами в населених пунктах, у яких зросла кількість пожеж,  активізації профілактичної роботи щодо попередження загибелі та травмування людей від різного роду надзвичайних ситуацій, подій, навчання населення правилам безпечної поведінки 14 березня 2017 року співробітники Брусилівського районного сектору Управління ДСНС в області здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання с. Осівці шляхом обходу житлових будинків. Під час проведення відпрацювання проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення по попередженню пожеж, справності опалення та користування електронагрівальними приладами, розповсюджено листівки, експрес - інформації.

Відвідано 41 житловий будинок з мешканцями осель проведено 47 інструктажів.

Саме завдяки таким профілактичним заходам, власники житлових будинків зможуть вчасно усунути виявлені недоліки та не допустити лиха.

ПАМ’ЯТАЙТЕ що тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від вогню.

Останнє оновлення на Середа, 15 березня 2017, 10:45