Як не змерзнути PDF Друк
Вівторок, 19 січня 2016, 10:39

У зв'язку з різким похолоданням рятувальники радять українцям носити рукавички та просторий одяг, не палити на морозі та їсти перед виходом на вулицю.

Різке похолодання сприяє переохолодженню організму та обмороженню частин тіла людини. Ознаками переохолодження є озноб, тремтіння, блідість, а потім і посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг

Перша допомога при переохолодженні

Перенесіть потерпілого в тепле приміщення. Мокрий одяг потрібно відразу ж зняти та одягти сухий та теплий. Потерпілий не повинен рухатися. Якщо людина перебуває в непритомності, потрібно постійно контролювати дихання і пульс, а якщо він не прощупується, відразу ж викликайте швидку допомогу або звертайтеся до лікаря, особливо, якщо справа стосується маленьких діток.

Якщо потерпілий у свідомості, дайте йому випити теплий чай, або молоко, але категорично забороняється алкоголь і каву!

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2016, 10:51