Тепла домівка зігріта турботою PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 12:15

1 грудня 2016 року Брусилівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  розпочалася акція «Тепла домівка, зігріта турботою», спрямована на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, особливо сімей, які перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, надання своєчасної допомоги в зимовий період.

У зв’язку з цим, фахівцями  із соціальної роботи нашого центру здійснюється відвідування  сімей даної категорії, задля проведення роз’яснювальної роботи. На даний час по території Брусилівського району здійснено відвідування 58 сімей, надано ряд  соціальних  послуг для вирішення проблемних питань, які виникають.

Директор                                                                            Л.І.Мельник