Профілактична акція «16 днів проти гендерного насилля» PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 14:45

Щороку з 25 листопада по 10 грудня  в Брусилівському районі проходить профілактична акція «16 днів проти гендерного насилля». В рамках даної акції спільно з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Алфіменковою Н.В. та начальником служби у справах дітей  Несенюк С.В. райдержадміністрації  була проведена бесіда на базі Приворітської ЗОШ на тему «Попередження насилля в шкільному середовищі». Під час даної бесіди, дітям було роз’яснено як попередити насилля в шкільному середовищі, які бувають види насилля, надано  ряд інформаційних та соціально-педагогічних послуг, роздано листівки та буклети на дану тематику. Даним заходом було охоплено 15 осіб  учнівської молоді, серед яких були діти із сімей СЖО, та діти учасників АТО.

Останнє оновлення на Четвер, 08 грудня 2016, 14:49