Зараз на сайті:

Рейд-перевірка PDF Друк
Організації і установи - Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Середа, 26 жовтня 2016, 16:01

З метою запобігання проявам вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, продажу підліткам алкоголю та втягнення їх у пияцтво, профілактики бездоглядності, безпритульності, правопорушень, злочинності та інших негативних явищ серед підлітків, а також для запобігання вчинення нами протиправних дій фахівцем із соціальної роботи  Брусилівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Брусилівським районним підрозділом КВІ та Службою у справах дітей проводиться комплекс профілактичних заходів щодо заборони перебування у нічний час після 22 год. дітей віком до 18 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях та в інших громадських місцях. Власникам таких закладів заборонено після 22:00 надавати послуги дітям.
Так, 22 жовтня 2016 року фахівець із соціальної роботи Брусилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно із інспектором КВІ та спеціалістом ССД здійснено рейд-перевірку паркової зони, автостанції, розважальних закладів смт.Брусилова.  Під час цього заходу не виявлено неповнолітніх після 22:00, які перебували без супроводу дорослих.

Постійно проводяться профілактичні бесіди з батьками щодо відповідального батьківства, здійснення належного контролю при вихованні дітей, запобігання  безконтрольного відлучення дітей з дому у вечірній час, що збереже неповнолітніх від згубного впливу вулиці, що може негативно вплинути на дитину та залучити її у кримінальне коло, до вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин.

Директор                                                                                       Л.І.Мельник