Зараз на сайті:

Одним із видів діяльності Брусилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є раннє виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах PDF Друк
Організації і установи - Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Четвер, 06 жовтня 2016, 09:13

У разі виявлення таких випадків працівники центру  здійснюють оцінку потреб та можливостей кожної сім’ї, яка можливо опинилася в складних життєвих обставинах, визначають їх основні проблеми та шляхи їх вирішення.

Якщо в сім’ях даної категорії є загроза вилучення дітей, то з метою попередження та недопущення цього з батьками постійно проводиться робота, а  саме ведуться бесіди щодо особливостей виховання дітей, заходи щодо розвитку навичок ведення домашнього господарства, недопущення насильства в сім’ї, мінімізація та подолання  шкідливих звичок.

Крім того  здійснюється соціальна робота, спрямована на забезпечення сприятливого психологічного та матеріального становища даних  сімей, для повноцінного виховання дітей в них, соціальна підтримка даної категорії населення здійснюється завдяки налагодженій співпраці із суб’єктами соціальної роботи.

Для цього працівниками центру даним сім’ям надається комплекс соціальних послуг для підготовки необхідних документів для  оформлення різних видів допомоги, підвищення виховного потенціалу батьків,  налагодження стосунків в сім’ях.

Директор БРЦСССДМ                              Л.І.Мельник

Останнє оновлення на Четвер, 06 жовтня 2016, 09:15