Зараз на сайті:

День усиновлення PDF Друк
Організації і установи - Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Середа, 28 вересня 2016, 10:03

30 вересня в Україні відзначається свято – День усиновлення. Напевне, невипадково День усиновлення співпадає з днем великомучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, який визначає Православна Церква. Серця сиріт, які сповнені віри в те, що завтра стане для них сонячним та більш життєрадісним, очікують на тепло і затишок нової родини.

Щорічно сотні дітей знаходять собі нових тата і маму, однак від того потреба в добрих і ласкавих обіймах рідних нехай не по крові, але по духу людей, не зменшується. Щоб ця надія здійснилась про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишились без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна задача, обов’язок району, суспільства, держави. Ми дуже раді, що з кожним роком це свято стає більш визначною подією, стає невід’ємною частиною громадського життя.

Так наш колектив Брусилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді хоче привітати прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів Брусилівського району, які прийняли на виховання дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування. Безумовно, це одне з найбільш важливих, яке людина може прийняти у своєму житті, рішення, яке насправді зробило не одну дитину щасливою.

Тому бажаємо таким батькам наснаги, терпіння та мудрості, а також щирих дитячих посмішок і дякуємо всім тим, хто зігрів своєю батьківською любов’ю, турботою дитину-сироту, або дитину позбавлену батьківського піклування.

З повагою колектив

БРЦСССДМ