img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Скажи наркотикам «Ні!» PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 12:47

Якщо в минулих століттях їх використовували доволі рідко, то в XX ст. наркоманія розповсюдилася дуже широко, і головним чином у великих містах.

Багато людей вважають, що наркоманія — значно більше зло, ніж алкоголізм, і тому вже краще пити, ніж вживати наркотики. Насправді ж порівнювати, що жахливіше — черга алкоголіків з руками, що трусяться, чи декілька худих наркоманів — цілком безглуздо. Як би не здавалось дивним, але саме спроба позбавитись від тютюнової залежності призвела до першого спалаху зловживання наркотиками в Європі. Які ж фактори впливають на початок вживання наркотиків серед молоді?

Перш за все — мода, прагнення вписатися в те оточення, в ту компанію, яка важлива для молодої людини, цікава і де вживання наркотиків — норма. Можливо, молодь приваблює поширене помилкове судження, що вживання наркотиків — ознака сучасного способу життя.

Детальніше...
 
Тепла домівка зігріта турботою PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 12:15

1 грудня 2016 року Брусилівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  розпочалася акція «Тепла домівка, зігріта турботою», спрямована на своєчасне виявлення найуразливіших категорій населення, особливо сімей, які перебувають на обліку як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах, надання своєчасної допомоги в зимовий період.

У зв’язку з цим, фахівцями  із соціальної роботи нашого центру здійснюється відвідування  сімей даної категорії, задля проведення роз’яснювальної роботи. На даний час по території Брусилівського району здійснено відвідування 58 сімей, надано ряд  соціальних  послуг для вирішення проблемних питань, які виникають.

Детальніше...
 
Виїзд Мобільного консультаційного пункту БРЦСССДМ PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 14:47

29 листопада 2016 року здійснено виїзд Мобільного консультаційного пункту Брусилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Члени комісії відвідали сім’ї  села Морозівка.  В результаті, здійснено перевірку цільового використання державної грошової допомоги при народженні дитини у 2 сім’ях та здійснено оцінку потреб дітей та їхніх сімей у 2 сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. Стосовно однієї сім’ї направлено лист до виконкому Морозівської сільської ради з проханням заслухати батьків на засіданні виконкому комітету з питань невиконання ними належним чином батьківських обов’язків

 
Профілактична акція «16 днів проти гендерного насилля» PDF Друк
Четвер, 08 грудня 2016, 14:45

Щороку з 25 листопада по 10 грудня  в Брусилівському районі проходить профілактична акція «16 днів проти гендерного насилля». В рамках даної акції спільно з начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Алфіменковою Н.В. та начальником служби у справах дітей  Несенюк С.В. райдержадміністрації  була проведена бесіда на базі Приворітської ЗОШ на тему «Попередження насилля в шкільному середовищі». Під час даної бесіди, дітям було роз’яснено як попередити насилля в шкільному середовищі, які бувають види насилля, надано  ряд інформаційних та соціально-педагогічних послуг, роздано листівки та буклети на дану тематику. Даним заходом було охоплено 15 осіб  учнівської молоді, серед яких були діти із сімей СЖО, та діти учасників АТО.

Останнє оновлення на Четвер, 08 грудня 2016, 14:49
 
Рейд-перевірка PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 16:01

З метою запобігання проявам вживання неповнолітніми спиртних напоїв, тютюнопаління, продажу підліткам алкоголю та втягнення їх у пияцтво, профілактики бездоглядності, безпритульності, правопорушень, злочинності та інших негативних явищ серед підлітків, а також для запобігання вчинення нами протиправних дій фахівцем із соціальної роботи  Брусилівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно із Брусилівським районним підрозділом КВІ та Службою у справах дітей проводиться комплекс профілактичних заходів щодо заборони перебування у нічний час після 22 год. дітей віком до 18 років без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях та в інших громадських місцях. Власникам таких закладів заборонено після 22:00 надавати послуги дітям.
Так, 22 жовтня 2016 року фахівець із соціальної роботи Брусилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно із інспектором КВІ та спеціалістом ССД здійснено рейд-перевірку паркової зони, автостанції, розважальних закладів смт.Брусилова.  Під час цього заходу не виявлено неповнолітніх після 22:00, які перебували без супроводу дорослих.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin