На засіданні колегії департаменту PDF Друк
Вівторок, 31 січня 2017, 10:47

27 січня 2017 року в  Житомирі відбулось розширене засідання колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. Головним було питання підсумків роботи підвідомчих установ в 2016 році та завдання на поточний. Директор «Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради» Мазуренко В.В. взяла участь в роботі колегії та  інформувала про діяльність територіального центру, надання соціальних послуг жителям Брусилівського району.

Було відмічено про співпрацю цієї соціальної установи з підприємствами, установами, організаціями, громадськими формуваннями, благодійними фондами в ході підготовки та організації районних заходів з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку, Дня ветерана, Міжнародного дня інвалідів, Дня партизанської слави та ін.

Над виконанням своїх головних завдань, а саме: виявлення громадян, які потребують надання соціальних послуг; забезпечення якісного надання соціальних послуг, встановлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, трудовий колектив буде працювати і надалі під керівництвом Брусилівської селищної ради.

Директор територіального центру                                               В.В.Мазуренко