За участю голів райдержадміністрації та селищної ради PDF Друк
Вівторок, 31 січня 2017, 10:44

19 січня 2017 року на черговій сесії Брусилівської селищної ради було створено «Комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Брусилівської селищної ради». Директором призначено Мазуренко В.В.  Днями  відбулась робоча зустріч голови районної державної адміністрації Шишковського А.Л., голови Брусилівської селищної ради Габенця В.В., начальника управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації Майструка А.Г. з трудовим колективом територіального центру.

На ній йшлося про надання соціальних послуг жителям Брусилівського району в 2017 році, про переведення установи до Брусилівської селищної ради. Було висловлено велику вдячність  керівництву району, селищної ради від імені всього колективу та всіх тих, ким опікується територіальний центр, за розуміння і підтримку, за те, що пенсіонери, інваліди, самотні одинокі та одинокопроживачі жителі Брусилівського краю не будуть обійдені увагою, що є кому про них подбати.

Колектив територіального центру  і надалі буде  робити все можливе для того, щоб одинокі, одиноко проживаючі  непрацездатні громадяни похилого віку, інваліди,  внутрішньо переміщені особи, пенсіонери, якими опікується установа,  мали в  домівках тепло та затишок,  продукти харчування, ліки, щоб їм були вчасно оформлені  державні житлові субсидії та  надано інші соціальні послуги, яких вони потребують.

Директор територіального центру                                                    В.В.Мазуренко