«Гарячі обіди» від благодійного фонду PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 16:23

Неодноразово, під час зустрічей  керівників районної державної адміністрації, районної ради, управління праці та соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Брусилівського району з представниками районної асоціації інвалідів «Злагода» люди з обмеженими фізичними можливостями, особливо ті, які пересуваються в інвалідних візках, ліжкохворі, незрячі, піднімали питання щодо доставки за їх місцем проживання безкоштовних «гарячих обідів». І ось з 1 серпня  цього року  завдяки тісній співпраці з обласним благодійним фондом «Хлібний дім» 30 одиноких непрацездатних пенсіонерів похилого віку, інвалідів, громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, жителів селища Брусилів,- підопічних територіального центру, щоденно, крім вихідних, отримують «гарячі обіди» за місцем проживання.

Більше 100 жителів району, які опинились в складних життєвих обставинах, завдячують благодійному фонду «Хлібний дім» за отриману в цьому році гуманітарну допомогу: одяг, взуття, постільну білизну, інвалідні коляски, візки. Її отримали інваліди, малозабезпечені багатодітні сім’ї, ветерани війни та праці, одинокі непрацездатні громадяни похилого віку, тимчасово переміщені особи.

Директор територіального центру                                                 В.В.Мазуренко