Щоб осінь життя була теплою PDF Друк
Середа, 28 вересня 2016, 11:31

Людська осінь, як і природа, буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших-тихим бабиним літом. Але перш, ніж настане осінь, перш, ніж посивіє коса і зовсім іншими стануть очі, у кожної людини, якій сьогодні за шістдесят-сімдесят і більше, були роки звитяжної праці, були свята і будні, народження дітей та зустріч онуків. І сьогодні більша частина  ветеранів  війни та праці є активними, сповненими сил та енергії принести користь своєму рідному селу, онукам, правнукам.

Дорогі та любі наші сивочолі матері, батьки, ветерани! Вітаємо вас з  Міжнародним Днем громадян похилого віку та Днем ветерана!Зичимо   жити повноцінним життям. Нехай воно, Життя, дарує вам теплі весни та щедру осінню золотаву пору, мир, здоров’я та  любов до ближнього! А трудові колективи соціальних установ будуть робити все можливе для того, щоб ваша старість була зігрітою.

А.Майструк,                                                       В.Мазуренко

начальник управління праці                               директор територіального центру

та соціального захисту населення                       Брусилівського району

Останнє оновлення на Середа, 28 вересня 2016, 11:35