Зараз на сайті:

Міжнародний День захисту дітей PDF Друк
Організації і установи - Брусилівське бюро правової допомоги
П'ятниця, 09 червня 2017, 11:46

Традиційно 01 червня відзначається Міжнародний День захисту дітей. Фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги також долучились до проведення свята.

Так, 31 травня року інтегратор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Вікторія Тогунова відвідала КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». На даний час в школі навчаються близько 250 дітей з особливими потребами.

В ході даного заходу було проведено зустріч з директором закладу Світланою Лесик, де було обговорено можливі напрями співпраці між закладом та центром.

Окрім цього, адміністрацією закладу була ініційована нарада, де Вікторія Тогунова мала змогу виступити перед педагогічним колективом закладу.

У своєму виступі Вікторія Тогунова приділила увагу особливостям надання безоплатної вторинної правової допомоги дітям з особливими потребами. Також присутнім було роз’яснено порядок звернення до Житомирського місцевого центру та залишені інформаційні матеріали.

Також 31 травня головний спеціаліст Черняхівського бюро правової допомоги Віктор Кусяк      провів заняття з учнями початкової ланки "Великі права маленької людини", з підлітками – заняття на тему "Права свої знай, обов'язки не забувай".

01 червня в. о. директора центру Олександр Коваль спільно з заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталією Радушинською відвідали Обласний центр соцiально-психологiчноi реабiлiтацii дiтей "Сонячний дiм".

Фахівці Житомирського місцевого центру Яна Вельган та Вікторія Тогунова проводили інформування дітей та їх батьків під час проведення святкових заходів у парку ім. Гагаріна та під час проведення звітного концерту  зразкового дитячого хореографічного ансамблю «Зоряночка» в приміщенні «Палацу культури» м.Житомира

Фахівці Брусилівського бюро правової допомоги провели зустріч з учнівською молоддю на базі Центру дитячої та юнацької творчості Брусилівської селищної ради.

Фахівці Радомишльського бюро правової допомоги провели інформування дітей під час святкування Дня захисту дітей спільно з головним спеціалістом відділу сім"ї, молоді та спорту Радомишльської РДА та представником відділу культури та правопросвітницькі заходи на дитячих майданчиках м.Радомишль.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 червня 2017, 11:48