Зараз на сайті:

Електронні сервіси Мін’юсту – на службі у жителів Брусилівського району PDF Друк
Організації і установи - Брусилівське бюро правової допомоги
П'ятниця, 24 березня 2017, 10:50

У Житомирській області з 1 вересня 2016 року розпочали роботу 19 бюро правової допомоги. Зокрема, Андрушівське, Любарське, Попільнянське, Романівське, Ружинське, Чуднівське, Брусилівське, Коростишівське, Радомишльське, Черняхівське, Лугинське, Малинське, Народицьке, Овруцьке, Хорошівське, Баранівське, Ємільчинське, Олевське, Пулинське бюро правової допомоги.

У бюро правової допомоги кожен може отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. Спектр цих послуг є різноманітним.

1. Державні реєстри (послуги надання інформації з державних реєстрів; реєстраційні дії):

-       Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (отримати інформаційну довідку; перевірити виданий документ; попередня подача заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень; інформація про стан розгляду заяви (запиту));

-       Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (отримати інформаційну довідку; перевірити інформаційну довідку)

-       Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (виконати безкоштовний запит на отримання відомостей; отримати електронну виписку (довідку, витяг); пошук запитів (витяг, виписки, довідки); подача заяви для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи – підприємця);

-       Реєстр громадських об’єднань, реєстрація громадських об’єднань;

-       Державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності;

-       Єдиний реєстр арбітражних керуючих;

-       Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів, телефаксів суб’єктів владних повноважень;

-       Єдиний державний реєстр судових рішень;

-       Електронний реєстр апостилів;

-       Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

-       Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України “Про очищення влади”;

-       Єдиний реєстр нотаріусів.

2. Державна реєстрація актів цивільного стану (звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану).

3. Прийом громадян за допомогою відеозв’язку (спрощення спілкування громадян з державними установами).

4. Реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (безкоштовний запит на отримання відомостей; електронна виписка (довідка, витяг); пошук запитів (витяги, виписки, довідки).
5. Інформаційні системи (пошук законодавчих документів; зразки (шаблони) документів).
6. Електронний суд (сплата судового збору онлайн; інформація щодо стадій розгляду судових справ; доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень; надсилання процесуальних документів електронною поштою учасникам судового процесу; оприлюднення відомостей у справах про банкрутство).
7. Електронний цифровий підпис (замовлення електронного цифрового підпису).

У бюро кожен може скористатись не тільки електронними сервісами Міністерства юстиції, але й отримати безоплатну юридичну консультацію. А соціально незахищені громадяни  (люди, що мають дохід менше прожиткового мінімуму, інваліди, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти-сироти) мають доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги – складання процесуальних документів та представництва в суді.

До слова, фахівці Брусилівського бюро правової допомоги проконсультували близько  тисячі громадян, які живуть у Брусилівському районі.

Брусилівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Лермонтова, 3, смт. Брусилів. Тел. (04162) 3-00-95

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 березня 2017, 10:52