Брусилівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: PDF Друк
Вівторок, 01 вересня 2015, 09:09
 Головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації
Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років, володіння навичками роботи на комп’ютері та вміння працювати з іншими технічними засобами, необхідними для виконання службових обов’язків.

Завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  апарату райдержадміністрації
Основні вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.  Стаж роботи за фахом на керівних посадах у державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років, володіння навичками роботи на комп’ютері та вміння  працювати з іншими технічними засобами, необхідними для виконання службових обов’язків.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою районної державної адміністрації. Заяви подаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення за адресою: смт. Брусилів, вул. Короленка 2, районна державна адміністрація. Телефон для довідок  30  - 2 - 92.