Упорядковували території PDF Друк
Четвер, 31 жовтня 2019, 11:11

На изображении может находиться: дерево, небо, растение, на улице и природаОсінні дні добігають кінця. Дбайливі господарі наводять лад у своїх обійстях. От і Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості у співпраці з Брусилівською селищною радою організували громадські роботи по благоустрою та упорядкуванню територій парку, придорожніх смуг, пам’ятників, меморіальних місць, кладовищ тощо. Протягом тижня 14 безробітних взяли участь у благоустрої територій Брусилівської громади.

Для безробітних громадські роботи – це тимчасовий вид зайнятості  та додаткова матеріальна підтримка, для органів місцевої влади - можливість вирішувати нагальні проблеми, а для служби зайнятості – як один з активних заходів сприяння зайнятості населення.

Л. Левківська, провідний фахівець