Профорієнтаційні заходи в школах PDF Друк
Понеділок, 10 грудня 2018, 14:51

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещенииНещодавно Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні заходи у Водотиївському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей", Морозівській ЗОШ І-ІІІ ст., Осівецькому НВК "ЗНЗ-ДНЗ» для учнів 8-11 класів.

Метою заходів є активізація учнівської молоді до усвідомленого вибору професій, знайомство з ринком праці, його основними тенденціями та можливостями консультаційної мережі «Моя професія».

Тож восьмикласники знайомилися з класифікацією професій за типами, з формулою вибору професії, професійними назвами робіт майбутнього, вчилися стратегії побудови цілей та їх досягнення.

Старшокласники у ході інтерактивних заходів визначали як стати затребуваним на ринку праці, знайомилися з універсальними компетенціями,  так званими м’якими навичками «Soft skills», які не прив’язані до певної професії чи спеціальності, але які є важливими для сучасних роботодавців.

Під час вправ «Хто я?», «Напис на футболці», «Кроки до цілі» та інших презентували себе, визначали кроки для досягнення своїх цілей.

Світ професій безмежний, зайти своє покликання в цьому світі здатні тільки ті, хто вивчає світ професій, вивчає себе, працює над своїм удосконаленням, не зупиняється на місці. І в цьому допоможе консультаційна мережа «Моя професія» - профорієнтаційна платформа державної служби зайнятості покликана сприяти виваженому вибору професії та розвитку кар’єри. Скористатися консультаційною мережею можна за посиланням  http://test.myprofession.com.ua/. Для проведення профконсультаційної бесіди, де обговорюються результати  тестування, комплексний звіт, надання рекомендацій щодо вибору тих чи інших професій запрошуємо учнів, батьків та всіх, хто працює над розвитком своєї кар’єри, до Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ (смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9).

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди сидят, гостиная, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении