Ярмарок професій PDF Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 12:52

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоятВибір професії та навчального закладу  –  важливий та складний крок у житті випускників. Щоб допомогти знайти себе 22 листопада 2018 року  у приміщенні Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок професій «Твоя професія – твоє майбутнє» за сприяння відділлів освіти Брусилівської ОТГ та Брусилівської райдержадміністрації. На ярмарку працювали  зони:

- інформаційно-консультативна, де  були розміщені представники  9 навчальних закладів Житомирської області, Білоцерківського національного аграрного університету, Північного регіонального управління державної прикордонної служби  України;

- профконсультаційна зона, була представлена фахівцями з профорієнтації служби зайнятості, де можна було  ознайомитись зі світом професій, основами вибору професії, пройти експрес-тестування, отримати код доступу до тестування в консультаційній мережі «Моя професія», яка запрацювала з жовтня 2018 року;

- мотиваційна зона, де випусники шкіл приміряли на себе мантію магістра та фахівця, скористались іншими мотиваторами до успіху, робили селфі на згадку та розміщували у соціальних мережах;

-  зона майстер-класів представлена ТОВ «Валенсія Плюс», яке займається пошивом ортопедичних поясів та Салоном краси « Style Line».

Під час ярмарки представники навчальних закладів надавали випускникам індивідуальні та групові консультації щодо умов та переваг  вступу безпосередньо  до  своїх навчальних закладів.

ТОВ «Валенсія Плюс» пропонували ознайомитись із виробами свого підприємства, розповідали про процес пошиття, демонстрували лекала виробів, їх застосування під час кройки виробів, пропонували спробувати покроїти вироби,  також розповідали про переваги набуття професії швачки, закрійника та можливості працевлаштування на підприємстві.

Салон краси  « Style Line»проводили майстер-класи із перукарського мистецтва, манікюру, візажу. Ці майстер –класи користувався найбільшою увагою дівчат.

Юнаки ж віддавали перевагу познайомитись з пропозиціями навчання у військовому інституті, поспілкуватися з представником прикордонної служби.

У ярмарку професій взяли участь близько 90 випускників 9 та 11класів Брусилівського району.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, в помещении