Профорієнтаційні уроки у Приворотті PDF Друк
Вівторок, 09 жовтня 2018, 14:05

На данном изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииПриворотські школярі знайомились   з сучасним ринком праці, його перспективами розвитку, з основами вибору професії.

У ході профорієнтаційних занять для учнів 8-9 класів презентовано класифікацію професій за типами, визначено професійні якості необхідні для оволодіння ними. По ходу заняття учні самостійно продовжували перелік професій до кожного з типів.

Жвавою була дискусія щодо важливих факторів професійного самовизначення, але  формула «Хочу!Можу!Треба!»  націлила на шляхи правильного вибору професі, а вправа «Ціль. Кроки»  допомогла виначити кроки до здобуття омріяної професії. Один з них - це пройти профорієнтаційне тестування у центрі зайнятості - це наочно демонструють профорієнтаційні відеоролики «Як обрати професію» на каналі YouTube Державної служби зайнятості.

Вразили учнів професії майбутнього та новинки сучасних технологій, які впроваджуються у виробництво.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації