Військова служба за контрактом PDF Друк
Четвер, 20 вересня 2018, 15:57

На данном изображении может находиться: 6 человек, в помещенииНа семінарі в Брусилівській районній філії 19 вересня 2018 року представники Коростишівського ОМВК та Брусилівської  райдержадміністрації пропонували військову службу за контрактом. Перед шукаючими роботу виступив заступник військового комісара Петро Кожухов. Він проінформував присутніх про переваги військової служби за контрактом у Збройних Силах України на посадах рядового, сержантського складу для військовозобов’язаних та цивільних громадян.

Строки контракту варіюються від 3 до 5 років, при особливих обставинах може бути контракт укладений на півроку, один рік, а може бути продовжений і до 10 років.

Вік громадян, які претендують на військову службу за контрактом має бути не менше 18 років і до 40, а в особливий період, тобто на даний час, на військову службу за контрактом приймаються громадяни віком до 60 років.

Грошове забезпечення виплачується у розмірі від 7800 грн. до 10000 грн. в залежності від посади та місця служби, крім того передбачені цілий ряд інших грошових винагород.

Військовослужбовці забезпечуються безкоштовним харчуванням, спецодягом, їм компенсується вартість винайму житла, є можливість отримання безкоштовної вищої освіти, безкоштовна медична допомога, а також при наявності вислуги 25 років –пенсійне забезпечення тощо.

Тому для тих, хто готовий зробити свідомий вибір контакти Коростишівського ОМВК: м. Коростишів, вул. Семінарська, 20, тел. (04130) 5-29-06, або тел. представників військомату у смт. Брусилів: 0970577166, 0931519005.

Л Левківська, провідний фахівець з профорієнтації