25 липня 2018 року у Брусилівській районній філії відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України PDF Друк
Четвер, 26 липня 2018, 10:33

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.25 липня 2018 року у Брусилівській районній філії відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України за участі заступника військового комісара ОМВК Петра Кожухова, начальника відділення військового обліку Андрія Проценка, представника Брусилівської райдержадміністрації Олександра Мошонця та 14 шукаючих роботу.

Представники військового комісаріату пропонували як один із видів зайнятості на ринку праці – службу за контрактом у Збройних Силах України та службу у військовому резерві.

На службу за контрактом приймаються кандидати віком від 18 до 60 років, які не мають протипоказань по фізичному стану здоров’я. При обговоренні умов, термінів контракту звернено увагу на збільшення грошового забезпечення військовослужбовців та інші переваги служби за контрактом такі як безкоштовна медична допомога, право на санаторно-курортне лікування, отримання освіти у вищих навчальних закладах тощо.

При проходженні служби у військовому резерві резервістам виплачується грошове забезпечення залежно від військового звання, зберігається місце роботи, надається безкоштовно військова форма одягу, харчування, проживання та медичне обслуговування під чс зборів.

Всі бажаючі за додатковою інформацією можуть звертатися до Коростишівського ОМВК за адресою м. Коростишів, вул Семінарська,20, тел. (04130) 5-29-06

Фото Брусилівська районна державна адміністрація.