Можливості працевлаштування в Державі Ізраїль PDF Друк
Четвер, 19 жовтня 2017, 14:30

Трудова міграція за кордон стає для України звичним явищем. Багатьох людей низький рівень зарплат спонукає до пошуку заробітків в інших країнах.

Тому  на  даний  час для  українців  існує  можливість  тимчасового  працевлаштування    на  ринку  праці Держави Ізраїль  в  рамках міждержавної  двосторонньої  Угоди, укладеної  між  Кабінетом  Міністрів  України  та  Урядом  Держави  Ізраїль  про  тимчасове  працевлаштування в  окремих  галузях  Держави Ізраїль  від  07.06.2016 р..

Потреба в працівниках складає близько 1 тис. чоловік. Потрібні опалубники  (будівельні  роботи), арматурники (робота з металом), штукатури  та  плиточники. Бажаючі подають заявку, проходять відбір щодо своєї професійної придатності, проходять медичний огляд, знайомляться з термінами та умовами перебування в країні, з режимом роботи, оплатою праці. З претендентами, які пройдуть відбір, буде укладено трудовий договір.

Основні  вимоги  до  кандидатів  на  працевлаштування в  Державі Ізраїль  полягають у  володінні  професійними  навиками,  досвідом  і  високим  рівнем здібностей в одній  або  декількох з визначених  професій.  Також  береться  до  уваги  громадянство України,  вік  25 – 50  років, відсутність  судимості, фізична  та психологічна  придатність  до  інтенсивної  фізичної  праці  в  будівельній   галузі.

В даній процедурі тимчасового працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль служба зайнятості визначена компетентним органом для виконання імплементаційного протоколу між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль, який підписано 15 травня 2017 року. Тому  бажаючі  працевлаштуватися в  Державі Ізраїль  можуть  звернутися  до  Брусилівського  районного  центру  зайнятості.  Працівники  центру  ознайомлять з  основами  законодавства  України  у  сфері  працевлаштування  за  кордоном,  перевагами  легального  працевлаштування, правовим  захистом  громадян, які  перебувають за  кордоном.

Більш детальну інформацію  про працевлаштування в Державі Ізраїль можна отримати в центрі зайнятості або за телефоном 3-10-05.

Н. Слесарчук, фахівець 1 категорії  з  питань  зайнятості.