Міні – ярмарок вакансій. PDF Друк
П'ятниця, 22 вересня 2017, 13:35

19 вересня в Брусилівському районному центрі зайнятості відбувся міні – ярмарок вакансій  із  роботодавцями Брусилівського РЕМ  та  Брусилівського  відділення  ПАТ «Житомиргаз» для  укомплектування  вакансій за  професіями : електромонтер з ремонту  та  обслуговування  електроустаткування,  електрик, слюсар,  оператор комп’ютерного набору.

Перед  безробітними виступив  директор   Брусилівського РЕМ Тюрменко  Олег  Миколайович, а  також  начальник  Брусилівської  дільниці  ПАТ  «Житомиргаз»  Мамчур  Павло  Васильович.  Обговорювалися  питання  заробітної  плати,  тривалості  робочого дня,  можливості  профнавчання  за  професією  електромонтер, стажування  на  робочому  місці  за  професією слюсар з  ремонту  газового  обладнання.

Директор  центру  зайнятості  Дрозд Олександр  Сергійович , ознайомивши  безробітних із  ситуацією  на  ринку  праці Брусилівського  району,  наголосив  на  проведенні  індивідуальних  співбесід  із запрошеними  роботодавцями.  Не  залишились  поза  увагою питання  про  можливості  працевлаштування  осіб,  що  мають  додаткові  гарантії  у  сприянні  працевлаштуванню та  осіб  з  інвалідністю. Обговорювали  способи  пристосування  робочих  місць  для людей з обмеженими фізичними  можливостями,  проведення  необхідних  реабілітаційних  заходів,  зокрема  сприяння у  психологічній адаптації,  налагодження  комунікації особи з інвалідністю у  трудовому  колективі.

Після    ярмарку  обидва  керівники  підприємств  провели  індивідуальні  співбесіди  із  зацікавленими  безробітними з  метою  прискорення  працевлаштування.

Фахівець 1 категорії з питань  зайнятості                                Слесарчук Н. І.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 вересня 2017, 13:52