Стань прикордонником PDF Друк
П'ятниця, 22 вересня 2017, 13:24

21 вересня 2017 року в Брусилівському РЦЗ відбувся черговий семінар з орієнтації на службу в Державній прикордонній службі України.  В семінарі взяли участь заступник голови Брусилівської РДА Ненюк О. О., застпупник голови Брусилівської об’єднаної територіальної громади Шкуратівський В. В., головний спеціаліст Брусилівської РДА  Мошонець О. П., представник Державної прикордонної служби  підполковник Кравченко Д.  О.

Заступник Голови Брусилівської РДА Олександр Ненюк озвучив мету заходу та представив учасників.

Підполковник Дмитро Кравченко цього разу запрошував  на роботу на службу за контрактом в Північне регіональне управління Державної прикордонної служби України.  Він презентував переваги служби в прикордонниках для  16 чоловіків віком від 18 до 40 років, які  шукають роботу:

• Ø грошове забезпечення більше 7000 грн. + додаткові виплати (щорічне преміювання, матеріальна допомога на оздоровлення, вирішення соціально-побутових питань тощо);
  • Ø оплачувана відпустка
  • Ø безкоштовне кваліфіковане медичне забезпечення;
  • Ø можливість безкоштовно отримати вищу освіту
  • Ø наявність механізму виплати грошової компенсації за піднайом житла
  • Ø безкоштовне забезпечення військовим обмундируванням
  • Ø безкоштовне харчування на службі
  • Ø гарантовані соціальні пільги.

Вимоги до кандидатів: вік  від 18 до 40 років, відсутність проблем із здоров’ям, освіта від повної загальної середньої.

Під час заходу продемонстровано відеофільм «25 років Державній прикордонній службі України» про становлення служби, здобутки, напрями діяльності, інновації та який  закликав стати гордістю своєї родини та обличчям держави, бо прикордонники скрізь перші.

Для зацікавлених осіб надані контакти: окремий регіональний центр комплектування знаходиться в м. Житомир, вул. Промислова, 5. Тел.: (0412)42-41-98, (097)442-85-12, контактні особи Кравченко Дмитро Олегович, Маркевич  Людмила Василівна.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 вересня 2017, 13:51