Легальна зайнятість PDF Друк
Четвер, 14 вересня 2017, 14:08

Сьогодні , 14 вересня  2017 року , проведено черговий  профінформаційний семінар «Легальна зайнятість», на якому були присутні різні категорії громадян, які зареєстровані в Брусилівському районному центрі зайнятості.  Основні питання заходу – переваги легального працевлаштування; укладення трудових договорів, цивільно-правових  угод,  контрактів та як вберегтися від шахрайства при працевлаштуванні в Україні,  за кордоном; пропозиції роботи в Брусилові  та за його межами.

Нелегальна праця, виплата заробітної плати в конвертах та нижче встановленого рівня законодавством є неприпустимі. Але, на жаль, ці явища поширені на ринку праці.  Вони несуть для працівників втрату соціальних гарантій. З цим погодилися всі учасники семінару.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 вересня 2017, 15:25