Зараз на сайті:

Вибір майбутньої професії PDF Друк
Організації і установи - Районний центр зайнятості
П'ятниця, 26 травня 2017, 15:21

Днями фахівець з профорієнтації  Брусилівського РЦЗ Л. Левківська знайомила учнівську молодь  Ставищанської, Покришівської та Приворотської  загальноосвітніх шкіл з правила вибору професії. Школярі дізналися про затребувані професії на ринку праці, професії майбутнього та вимоги, які ставлять роботодавці до претендентів на різні посади.

Щоб вдало вибрати професію та  побудувати успішну професійну кар’єру треба враховувати  інтереси та схильності, досягнення у навчанні, потенційні здібності, як інтелектуальні так і комунікаційні тощо.   Відповіді на ці питання може дати профорієнтаційне  тестування.  Тому під час проведення групової профконсультації із застосуванням психологічного тестування  і виявлено інтереси та схильності учнів, види діяльності, яким надають перевагу та надані рекомендації щодо самовдосконалення, щоб оволодіти професією до якої лежить душа. А щоб залучити учнів до поглибеної профконсультації із використанням АРМ «ПрофКонсультант» АС «Оптант Плюс» та за міжнародною  тестовою методикою «Magellano Університет» на безкоштовному профорієнтаційному порталі «Моя кар’єра» (www.mycareer.org.ua) продемонстровано анімаційні профорієнтаційні відеоролики про вибір професії та запрошено учнів відвідати центр зайнятості.

Останнє оновлення на Понеділок, 29 травня 2017, 00:04