Потрібні працівники PDF Друк
Субота, 13 травня 2017, 07:42

На території Брусилівського району в с. Лазарівка розпочинає діяльність ТОВ «Древотрейд», яке займається лісозаготівлями. Підприємство звернулося до Брусилівського районного центру зайнятості з метою підбору працівників - майстрів дільниці, які працюватимуть на виробництві піролізного брикету та пилорамі.

У міні - ярмарці вакансій, яка відбулася 11 травня 2017 року, взяли участь 27 безробітних, директор центру зайнятості О. Дрозд та

представники ТОВ «Древотрейд».

Директор центру  Олександр Дрозд представив роботодавця шукаючим роботу, висловив надію на тісну співпрацю, наголосивши на широкому спектрі послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно.

Керівник підприємства Ананченко Валерій Васильович  розповів про перспективні напрямки діяльності підприємства, умови праці, оплату праці. Підприємство планує розвиватися і буде потребувати близько 25 працівників.

Роботодавець гарантує офіційне працевлаштування, оплату праці від 6000до 13000 грн. Є можливість стажування на робочому місці, працювати вахтовим методом та проживати на території підприємства. Вимоги до претендентів: повна загальна середня освіта та професійно - технічна. Роботодавець надає перевагу тим, хто має  права водія та  машиніста навантажувальної машини.

Четверо безробітних зацікавилися пропозицією роботи.

Контакти роботодавця: 0672430734

Контакти Брусилівського районного центру зайнятості: (04162) 3-10-05

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації