Зараз на сайті:

Профорієнтаційний урок «професії майбутнього» PDF Друк
Організації і установи - Районний центр зайнятості
Неділя, 30 квітня 2017, 19:14

Цього тижня Брусилівським районним центром зайнятості профорієнтаційна робота проводилась з учнями 9-11 класів Водотиївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ліцею".

Під час профорієнтаційного уроку "Професії майбутнього" учнів ознайомлено із сучасними тенденціями на світовому та національному ринках праці, професійними назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар’єри.

Групова профконсультація із застосуванням психологічного тестування дозволила визначити сферу інтересів учнів та їх  бажань. Поглиблену ж профконсультацію разом з батьками запропоновано пройти  у центрі зайнятості та продемонстровано анімаційні відеоролики про вибір професії та одну із серій  освітньо - розважального серіалу «Пошук роботи».

Питання вибору професії для випускних класів було досить актуальним, тому відчувався великий інтерес до інформації,  що  обговорювалась.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації