Зараз на сайті:

Знайомство з реаліями ринку праці PDF Друк
Організації і установи - Районний центр зайнятості
Середа, 26 квітня 2017, 15:52

Щоб бути щасливим та успішним, вдало побудувати свою кар’єру, учні 8-9 класів Новоозерянської ЗОШ  знайомилися з реаліями ринку праці, обговорювали правила вибору професії, знайомилися з професіями майбутнього та освоювали основні вимоги, які висувають  роботодавці до претендентів на робочі місця.

Формула вибору професії «Хочу-можу-треба» вимагає від учнів пізнання своїх інтересів, вивчення своїх можливостей та  знання потреб ринку праці. Тому під час групової профконсультації виявлено   інтереси,бажання, нахили дітей та продемонстровано анімаційні профорієнтаційні ролики про вибір професії та можливості служби зайнятості щодо поглибленого профорієнтаційного тестування.

Професії майбутнього вразили учнів своєю різноманітністю та ще раз підтвердили те, інформаційні технології займають провідне місце у будь-якій сфері діяльності.

Сучасний же ринок праці вимагає  робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, кваліфікованих робітників з інструментом та різнопланових фахівців, які володіють різними компетенція ми, які готові навчатися, розвиватися, як особистості, змінюватися, відповідно до умов в які потрапляють.

Тому, тих хто ще сидить за учнівською партою варто здобувати міцні знання, практичні навички, вивчати свої можливості, будувати професійні плани, враховуючи сучасні реалії ринку праці.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації