Набували правових знань PDF Друк
Четвер, 20 квітня 2017, 13:05

У Брусилівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для шукаючих роботу, в якому взяли участь начальник Брусилівського відділу бюро правової допомоги Юрій Ободзінський  та фахівець бюро Тетяна Цалко.

Поряд із питаннями про умови надання статусу безробітного, виплати матеріального забезпечення обговорювалися питання легального працевлаштування його переваг. Для учасників семінарів були важливі питання щодо дотримання прав працівників, виплати заробітної плати. Зокрема Ю. А. Ободзінський зупинився на питанні, що стосується колективного договору, що укладається  відповідно до діючого законодавства та є нормативно-правовим актом, що регулює виробничі, соціально-економічні та трудові відносини на основі взаємного узгодження інтересів сторін, гарантує захист прав та інтересів усіх працівників, а саме щодо оплати праці, робочого часу та відпочинку, охорони праці, соціально-трудових пільг та гарантій, соціально-побутового, медичного обслуговування тощо.

Учасникам семінару було запропоновано заповнити анкету щодо проінформованості про безоплатну вторинну  правову допомогу, задати запитання та отримати інформаційні матеріали.

Захід відбувся в рамках угоди про співпрацю між Брусилівським районним центром зайнятості та Житомирським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації.