Семінар в центрі зайнятості PDF Друк
Четвер, 01 грудня 2016, 11:30

На семінарі, який відбувся 29 листопада, Брусилівський районний центр зайнятості презентував готовність і надалі співпрацювати  з представниками влади в населених пунктах та в селищі .

В роботі семінару взяли участь голова райдержадміністрації Шишковський  А. Л., голова районної ради Рафальська Н. А., начальник управління праці та соціального захисту населення Майструк А. Г, голови, секретарі сільських (селищної) рад, керівництво  та фахівці центру зайнятості.

Відбулася презентація послуг служби зайнятості для населення та роботодавців, обговорені основі  тенденції на ринку праці Брусилівщини, проаналізовано результати роботи за 10 місяців поточного року в порівнянні з минулим  роком, намічені шляхи співпраці щодо працевлаштування соціально вразливих верств населення, організації громадських робіт, легалізації  зайнятості населення та попередження нелегальної трудової міграції.

Л.Левківська, фахівець з профорієнтації

Останнє оновлення на Четвер, 01 грудня 2016, 12:03