Профорієнтаційні уроки в Хомутецькій та Приворотській загальноосвітніх школах PDF Друк
Вівторок, 15 листопада 2016, 16:34

Вибір майбутньої професії, свого місця на ринку праці були темою профорієнтаційних уроків в Хомутецькій та Приворотській загальноосвітніх школах. Учнівська молодь активно включилась в обговорення своїх професійних планів. Були запитання, сумніви, роздуми, а головне, що було видно, що питання на часі, що турбує значну частину учнів. Ділилися учні і тим, що найбільший вплив при виборі професії справляють них батьки. Тому на профорієнтаційному занятті запасались аргументами, фактами на свою користь.

Зацікавлено сприйняли випускники 9-11 класів і презентацію «Професій майбутнього»,  які будуть затребувані через 15-20 років. Хоча деякі з них уже стають реальністю сьогодні, а деякі аж ніяк не назвеш повсякденністю.

Фахівець з профорієнтації              Л.Левківська