Профорієнтаційні уроки для учнівської молоді PDF Друк
Понеділок, 12 вересня 2016, 07:59

Новий навчальний рік Державна служба зайнятості України розпочала із профорієнтаційних уроків для учнівської молоді.  Першим навчальним закладом, куди завітали на запрошення освітян фахівці Брусилівського РЦЗ, була  Ставищенська загально-освітня школа І-ІІІ ст..  Педколектив  зустрів нас як добрих знайомих: ділилися здобутками, проблемами, завданнями щодо профорієнтаційної роботи та зайнятості випускників навчальних закладів.

Урок з учнями 8-11 класів розпочав директор центру зайнятості Олександр Дрозд, який наголосив на важливості правильності  професійного вибору випускниками шкіл, враховуючи їхні інтереси, здібності та ринок праці.

Фахівець з профорієнтації Л. Левківська разом з учнями за допомогою слайдпрезентацій поринули у різноманітний світ професій, тих, які актуальні зараз на ринку праці і будуть необхідними в недалекому майбутньому.

Як виявилося, учням добре відомі професії, які затребувані на ринку праці і, що юристи та економісти зараз не в фаворі, що кваліфіковані робітники отримують заробітну плату не нижчу спеціалістів, а професії майбутнього, звичайно,  вразили їх.

Фахівці центру зайнятості побажали майбутнім випускникам, щоб знання про ринок праці були використані, обрана професія  була до душі та мали з цього користь вони і країна в якій живуть.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації