В рамках заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» PDF Друк
Вівторок, 23 серпня 2016, 15:28

З метою інформування роботодавців про можливості  та послуги державної служби зайнятості в рамках заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» відбулася зустріч із представником роботодавця ТОВ «Вега Агро» Габенцем В. В.

ТОВ «Вега Агро» - це порівняно молоде підприємство, яке займається вирощуванням зернових та технічних культур, розведенням великої рогатої худоби.

Габенець В. В. зустрівся з директором Брусилівського РЦЗ Дроздом О.С., фахівцями центру зайнятості.  Зустріч відбулася в теплій, дружній обстановці.  Директор центру О. Дрозд акцентував увагу на взаємовигідному партнерстві служби зайнятості та підприємств, установ , організацій, які мають потребу у  підборі кваліфікованих  кадрів. Адже, служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг з підбору потрібних працівників відповідно до особливостей конкретного виробництва та вимог роботодавця і, при необхідності, оперативне професійне навчання підібраних осіб з урахуванням специфіки потреб підприємства.

Допомога роботодавцям у вирішенні кадрових питань на їх замовлення передбачає кілька напрямків роботи фахівців служби зайнятості, головними з яких є: проведення підбору претендентів на вакантні посади із числа громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості та проведення професійного відбору на замовлення роботодавців на вільні робочі місця з використанням сучасних психодіагностичних методик. Не оминули і питання стимулювання роботодавців  до створення нових робочих місць та працевлаштування на них  громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, шляхом компенсації  роботодавцю єдиного соціального внеску.

Фахівці центру зайнятості ознайомили Володимира Васильовича з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, запропонувавши їх резюме, та можливостями підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, в т.ч. шляхом неформального навчання та видачі ваучера.

В. Габенець подякував за організовану зустріч, підібраних працівників, та висловив надію на подальшу взаємовигідну співпрацю.

Л. Левківська, фахівець Брусилівського РЦЗ

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 серпня 2016, 09:54