Презентація ТОВ "Птахокомплекс "Губин" PDF Друк
Понеділок, 25 липня 2016, 16:00

Днями у Брусилівському РЦЗ відбулася презентація ТОВ "Птахокомплекс "Губин" відомої торгової марки "Пан Курчак" з Волині. Це не перший район Житомирщини куди завітав представник роботодавця Цицик П.М., щоб ознайомити клієнтів служби зайнятості з умовами праці, оплатою праці, можливостями кар'єрного росту на птахокомплексі та запропонувати роботу. Найбільше вакантних місць є на  на дільницях забою, потрошіння, фасування та заморозки птиці. Працювати можна як щодня з вихідними, так і вахтовим методом. Перевагу надають приїжджим із міркувань, що іногородній працівник приїжджає максимально заробити, не обтяжений домашніми справами і сповна віддається роботі. Оплата праці складає від 4000-10000 грн. в залежності від виробітку. Житлом і харчуванням роботодавець забезпечує.

На зустріч з роботодавцем з іншого регіону завітав і голова Брусилівської РДА  Шишковський А. Л. , який надав зустрічні пропозиції: інвестувати в район, створити нові робочі місця. А район в свою чергу  готовий виділити землю під будівництво. Поспілкувалися з волинським роботодавцем і представники декількох сільських рад, голови та секретарі.

Л.Левківська, провідний фахівцець Брусилівського РЦЗ