Вчись. Пізнавай. Обирай PDF Друк
П'ятниця, 22 квітня 2016, 11:15

Випускникам шкіл невдовзі приймати серйозні рішення щодо вибору свого професійного майбутнього. Упевнитись у правильності своїх кроків намагалися учні  Брусилівської гімназії ім.. Г.О. Готовчиця під час профорієнтаційного заняття «Вчись. Пізнавай. Обирай» разом із фахівцем з центру зайнятості. Їх ознайомлено з важливістю проведення профорієнтаційної роботи в сучасних умовах серед учнівської молоді. Адже стихійний вибір професії нікому користі не приносить ні особистості, ні державі: незадоволеність роботою, психологічне вигорання,  низька конкурентоздатність на ринку праці, безробіття. Тому і було зосереджено увагу випускників на формулі вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Проаналізовано, що впливає на вибір професії, які кроки треба зробити до зваженого рішення. Випускникам пропонувались дискусії, інтерактивні вправи, міні-презентації. Завершуючи заняття всі присутні погодились з думкою, що тільки цілеспрямована, активна молода людина, готова і здатна до навчання та змін зможе досягти успіху і вдало побувати свою професійну кар’єру.

Л.Левківська, фахівець Брусилівського РЦЗ

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 квітня 2016, 11:36