img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Профорієнтаційний урок PDF Друк
Середа, 13 листопада 2019, 15:56

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении З метою підготовки учнівської молоді до виваженого вибору свого професійного майбутнього у Лазарівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» 12 листопада 2019 року відбувся  профорієнтаційний урок для учнів 8 та 9 класів.

 

Під час заняття учні пізнавали світ професій сучасний та майбутній, використовуючи атлас професій майбутнього з доповненою реальністю, визначали свої нахили за допомогою профорієнтаційного тестування, за допомогою вправ пробували відповісти на запитання «Хто я?», «Який я?», яка моя ціль, які кроки, необхідні для її здійснення?

 

 

 


Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

 
Упорядковували території PDF Друк
Четвер, 31 жовтня 2019, 11:11

На изображении может находиться: дерево, небо, растение, на улице и природаОсінні дні добігають кінця. Дбайливі господарі наводять лад у своїх обійстях. От і Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості у співпраці з Брусилівською селищною радою організували громадські роботи по благоустрою та упорядкуванню територій парку, придорожніх смуг, пам’ятників, меморіальних місць, кладовищ тощо. Протягом тижня 14 безробітних взяли участь у благоустрої територій Брусилівської громади.


Для безробітних громадські роботи – це тимчасовий вид зайнятості  та додаткова матеріальна підтримка, для органів місцевої влади - можливість вирішувати нагальні проблеми, а для служби зайнятості – як один з активних заходів сприяння зайнятості населення.

Детальніше...
 
Фантазуємо та прогнозуємо PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2019, 08:46

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещенииПід таким меседжем пройшло профорієнтаційне заняття з елементами тренінгу для одинадцятикласників Брусилівського ліцею №1 ім. І. І. Огієнка.

 

Приємно, що частина учнів визначилися з своїми професійними планами, але є такі, які досі стоять на роздоріжжі. Тому  за допомогою інтерактивних вправ майбутні випускники вивчали свої сильні та слабкі сторони, фантазували  та прогнозували своє  професійне майбутнє, а також ділилися проблемами, які виникають при виборі професійного шляху. І одна з них, як переконати батьків, що вони не хочуть  обирати ту професію, яку їм радять батьки.

 

Тому порада для батьків і випускників: скористайтеся одним із сучасних інструментів для вибору професії – пройдіть профорієнтаційне тестування для уточнення своїх професійних уподобань, а для декого і вибору своєї професійної сфери, наприклад, за допомогою консультаційної мережі «Моя професія» Державної служби зайнятості та отримайте консультації у шкільних психологів  чи профконсультантів служби зайнятості.

 

Детальніше...
 
Профорієнтація для випускників і не тільки… PDF Друк
Понеділок, 21 жовтня 2019, 16:48

На изображении может находиться: 5 человекПрофорієнтація – це процес, який у декого займає кілька років, а в кого десятиліття. Тому профорієнтаційні уроки, які стали традиційними у школах, покликані формувати у дитини самоусвідомлення та навички, що згодом допоможуть зробити професійний вибір.


У жовтні фахівцями Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ проведені профорієнтаційні заняття для учнів 8 - 9 класів Брусилівського ліцею Ім. Г. О. Готовчиця та Водотиївського ліцею.

Основна мета заходів – це ознайомлення учнів з сучасними тенденціями та перспективами розвитку світу професій, основами вибору професій.

Так, учні знайомилися та аналізували  формулу вибору професії, виконували вправи та висловлювали свої думки щодо професійного самовизначення.


Учням презентовано веб - базову профорієнтаційну платформу  «Моя професія: консультаційна мережа» Державної служби зайнятості та запропоновано пройти безкоштовно тестування, у зручний для себе час та отримати комплексний звіт про сферу своїх інтересів, рівень розвитку  та структуру інтелекту, психологічні схильності.

Також для ознайомлення із світом професій майбутнього учням презентовано «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю», який вони можуть за допомогою QR - коду з буклету завантажити собі на смартфон.

Детальніше...
 
Знайомимось з професіями майбутнього PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 14:38

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят, стол, офис и в помещенииНові технології, які переповнюють наше життя змушують людський мозок еволюціонувати в небаченому досі темпі. Тому школярів, які сидять зараз за учнівською партою чекають нові професії  та нові види діяльності.


Днями у Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ст., під час зустрічі з учнями 8-9 класів, фахівці  служби зайнятості пропонували знайомитись  з сучасними тенденціями та перспективами розвитку світу професій за допомогою  атласу професій майбутнього з доповненою реальністю, який можна завантажити собі на смартфон.


І як завжди, під час профорієнтаційних занять обговорювали поради щодо вибору професії. Одна з них – це краще пізнати себе, пройшовши  профорієнтаційне тестування, за допомогою консультаційної мережі «Моя професія» Державної служби зайнятості.

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 20