img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Потрібні контролери та слюсарі PDF Друк
Четвер, 18 квітня 2019, 11:06

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииПАТ Житомиргаз гостро потребує працівників на посади контролерів  газового господарства та слюсарів з ремонту та експлуатації газового устаткування на Брусилівську дільницю.

 

Тому начальник дільниці Мамчур П. В. на ярмарці вакансій, 18.04.2019 року, у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості, знайомив шукаючих роботу з умовами праці та вимогами до працівників, режимом роботи, оплатою праці. Підприємство пропонує заробітну плату в залежності від виконаної роботи, але не менше встановленого мінімуму законодавством (від 4173 грн. до 8000грн. і вище), нормований робочий день, повний соціальний пакет. Також підприємство проводить попередній підбір претендентів на вакансію майстра з обліку. Основні вимоги: освіта від молодшого спеціаліста до магістра бухгалтерського, економічного чи технічного напрямку, готовність навчатись тощо.


За більш детальною інформацією по вакансіях звертатись за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 6, Брусилівська дільниця газового господарства,  або до фахівців Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ.


У заході взяли участь 15 безробітних, четверо зацікавились пропозицією роботи та згодились пройти співбесіду у роботодавця.

Детальніше...
 
Старт до професійної кар’єри PDF Друк
Вівторок, 16 квітня 2019, 14:04

Протягом тижня, що минув із учнями 10-11 класів Морозівської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Водотиївського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ліцею» проведені профорієнтаційні заняття "Старт до професійної кар'єри". У заходах взяли участь 29 старшокласників.  Під час занять звернено увагу  на важливі фактори вибору професії - бажання, інтереси, здібності, психологічні особливості,  стан здоров’я та вимоги ринку праці тощо.


Практичні вправи «Комунікативна павутина», «Хто Я?», «Який Я?», «Гра в лотерею», «Будинок досягнення успіху»   показали старшокласникам важливість  самопізнання, самопрезентації та саморозвитку.


Для більш усвідомленого вибору своєї майбутньої професійної діяльності, учнівській молоді запропоновано скористатись профорієнтаційною платформою державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» та роздано буклети «Навігатор вибору професії» та  «Твій шлях у світ професій».

Детальніше...
 
Екскурсія на фабрику канцтоварів PDF Друк
Вівторок, 09 квітня 2019, 08:33

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят, небо и на улицеПрофесіографічні екскурсії на виробництво – це однин з видів знайомства з професіями. Тому сьогодні, 08 квітня 2019 року, 25 дев’ятикласників Брусилівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів відвідали місцеве ринкоутворююче підприємство «Папірус Універсал». Як завжди, привітно зустріла команда фабрики учнівську молодь.

 

Школярі побували у складських приміщеннях готової продукції, виробничих потужностях, познайомилась з технологічним процесом виготовлення канцтоварів, умовами праці, оплатою праці, професійними назвами робіт, які застосовуються на фабриці. Учнів вразили застосування сучасного технологічного обладнання, роботів тощо.


На завершення екскурсії були обмін враженнями від побаченого та подарунки від фабрики «Папірус Універсал».

 

Детальніше...
 
Десятикласники планують професійне майбутнє PDF Друк
Вівторок, 26 березня 2019, 15:01

На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещенииВибір професії – це перший  та відповідальний  досвід вибору учнівської молоді. Його набуття важливе для побудови майбутньої  власної професійної  кар’єри. 20 та 21 березня фахівцем з профорієнтації Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ були проведені профорієнтаційні  заходи у Брусилівській ЗОШ  № 1 І-ІІІ ст. та  Брусилівській гімназії ім. Г. О. Готовчиця . Учасниками заходів були учні 10 класів.


У Брусилівській ЗОШ №1  в рамках засідання клубу  "Мій вибір" старшокласники  набували навичок ефективного спілкування, знайомились з комунікативними техніками, працювали  над формуванням та розвитком комунікативних умінь,  навичок управління часом, які є важливими в процесі досягнення професійних цілей.

У Брусилівській гімназіі десятикласники  під час інтерактивних вправ вчилися презентувати себе (вправа «5W»), досліджували себе (вправа «Який Я?»). Вправа «Рука долі або гра в лотерею» показала учасникам наслідки випадкового вибору, розуміння необхідності активних дій щодо вибору професії.


Які ж активні дії треба зробити старшокласнику,  щоб вибір професії був вдалим?

Детальніше...
 
Роботодавці пропонують роботу PDF Друк
Четвер, 21 березня 2019, 11:34

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, офис и в помещенииНа ринку праці Брусилівщини спостерігається пожвавлення. Місцеві роботодавці заявляють про гостру потребу у працівниках.


Днями відбулися робочі зустрічі роботодавців з фахівцями районної служби зайнятості та ярмарки вакансій з шукаючими роботу. Роботодавці ТОВ «Папірус», ТОВ «Домобудівельна компанія Росичі», фізичні-особи підприємці  Кіщенко В. В., Балибердін  В. М., Макарчук В. М. пропонують працевлаштування, в основному, за робітничими професіями.


ТОВ «Папірус», яке виготовляє канцелярські товари, шукає інженерів, механіків -налагоджувальників, операторів автоматичних ліній, машиністів екструдера, укладальників-пакувальників.

Основним видом діяльності ТОВ «Домобудівельна компанія Росичі», яке розташоване в с. Нові Озеряни, є будівництво житлових та нежитлових споруд. Тому мають потребу в робітничих кадрах у сфері будівництва, а також рамниках на пилораму, підсобних робітниках на  виготовлення пелетів.


Місцеві підприємці Кіщенко В. В., Балибердін В. М. шукають робітників на виготовлення бетонних парканів та тротуарної плитки. Макарчук В. М. шукає продавців непродовольчих товарів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 17