img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Профорієнтаційні заходи в школах PDF Друк
Понеділок, 10 грудня 2018, 14:51

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещенииНещодавно Брусилівською районною філією Житомирського обласного центру зайнятості проведено профорієнтаційні заходи у Водотиївському НВК "ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей", Морозівській ЗОШ І-ІІІ ст., Осівецькому НВК "ЗНЗ-ДНЗ» для учнів 8-11 класів.


Метою заходів є активізація учнівської молоді до усвідомленого вибору професій, знайомство з ринком праці, його основними тенденціями та можливостями консультаційної мережі «Моя професія».

Тож восьмикласники знайомилися з класифікацією професій за типами, з формулою вибору професії, професійними назвами робіт майбутнього, вчилися стратегії побудови цілей та їх досягнення.


Старшокласники у ході інтерактивних заходів визначали як стати затребуваним на ринку праці, знайомилися з універсальними компетенціями,  так званими м’якими навичками «Soft skills», які не прив’язані до певної професії чи спеціальності, але які є важливими для сучасних роботодавців.


Під час вправ «Хто я?», «Напис на футболці», «Кроки до цілі» та інших презентували себе, визначали кроки для досягнення своїх цілей.


Світ професій безмежний, зайти своє покликання в цьому світі здатні тільки ті, хто вивчає світ професій, вивчає себе, працює над своїм удосконаленням, не зупиняється на місці. І в цьому допоможе консультаційна мережа «Моя професія» - профорієнтаційна платформа державної служби зайнятості покликана сприяти виваженому вибору професії та розвитку кар’єри. Скористатися консультаційною мережею можна за посиланням  http://test.myprofession.com.ua/. Для проведення профконсультаційної бесіди, де обговорюються результати  тестування, комплексний звіт, надання рекомендацій щодо вибору тих чи інших професій запрошуємо учнів, батьків та всіх, хто працює над розвитком своєї кар’єри, до Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ (смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9).

 

Детальніше...
 
Послуги та поради особам з особливими потребами PDF Друк
Вівторок, 04 грудня 2018, 12:04

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении3 грудня 2018 року у Брусилівській районній філії Жиомирського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб з особливими потребами в рамках заходів щодо відзначення  Міжнародного дня інвалідів.


Метою заходу є ознайомлення осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в службі зайнятості як шукаючі роботу, з активними заходами щодо сприяння працевлаштуванню, перевагами легальної зайнятості, соціальним та правовим захистом тощо.


В роботі семінару прийняли участь директор Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ Олександр Дрозд, заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області  Людмила Липко, начальник відділу Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський.


Директор філіїї Олександр Дрозд ознайомив присутніх з  основними напрямками роботи та видами послуг державної служби зайнятості, зокрема видами соціальних послуг, які надає служба зайнятості особам  з інвалідністю ( професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації, профорієнтація, пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, організація громадських та тимчасових робіт, інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням тощо).  Щодо підбору підходящої роботи, то було відзначено, що підбір роботи для осіб з інвалідністю відбувається не тільки з врахуванням освіти, професійного досвіду, рівня заробітної плати, транспортної доступності, а обов’язково з врахуванням індивідуальної програми реабілітації.


Заступник начальника Коростишівського об’єднаного управління ПФУ в Житомирській області Людмила Липко акцентувала увагу на актуальних змінах до пенсійного забезпечення громадян, в т. ч. осіб з інвалідністю, перевагах легальної зайнятості, сучасних електронних сервісах Пенсійного Фонду.

Детальніше...
 
Ярмарок професій PDF Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 12:52

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоятВибір професії та навчального закладу  –  важливий та складний крок у житті випускників. Щоб допомогти знайти себе 22 листопада 2018 року  у приміщенні Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок професій «Твоя професія – твоє майбутнє» за сприяння відділлів освіти Брусилівської ОТГ та Брусилівської райдержадміністрації. На ярмарку працювали  зони:


- інформаційно-консультативна, де  були розміщені представники  9 навчальних закладів Житомирської області, Білоцерківського національного аграрного університету, Північного регіонального управління державної прикордонної служби  України;


- профконсультаційна зона, була представлена фахівцями з профорієнтації служби зайнятості, де можна було  ознайомитись зі світом професій, основами вибору професії, пройти експрес-тестування, отримати код доступу до тестування в консультаційній мережі «Моя професія», яка запрацювала з жовтня 2018 року;


- мотиваційна зона, де випусники шкіл приміряли на себе мантію магістра та фахівця, скористались іншими мотиваторами до успіху, робили селфі на згадку та розміщували у соціальних мережах;


-  зона майстер-класів представлена ТОВ «Валенсія Плюс», яке займається пошивом ортопедичних поясів та Салоном краси « Style Line».


Під час ярмарки представники навчальних закладів надавали випускникам індивідуальні та групові консультації щодо умов та переваг  вступу безпосередньо  до  своїх навчальних закладів.

ТОВ «Валенсія Плюс» пропонували ознайомитись із виробами свого підприємства, розповідали про процес пошиття, демонстрували лекала виробів, їх застосування під час кройки виробів, пропонували спробувати покроїти вироби,  також розповідали про переваги набуття професії швачки, закрійника та можливості працевлаштування на підприємстві.

Детальніше...
 
Служба за контрактом у Держприкордонслужбі України PDF Друк
П'ятниця, 23 листопада 2018, 12:48

На данном изображении может находиться: 6 человек, в помещенииУ Брусилівській районній філії відбувся семінар з орієнтації  на службу за контрактом у Державній прикордонній службі України. Для 15 шукаючих роботу заступник начальника Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ  м. Житомир  підполковник Дмитро Кравченко  надав пропозиції служби за контрактом на посади сержантського та старшинського складу.


Строк укладання контракту 3 роки, заробітна плата від 8000 грн. та більше. Також передбачені додаткові виплати у вигляді премій, матеріальних допомог на оздоровлення тощо. При підписанні першого контракту виплачується одноразова грошова допомога на вирішення соціально-побутових питань  в розмірі 14000-16000 грн. Важливим є те, що надається гуртожиток або компенсується виплата за винайм житла. Всі контрактники безкоштовно харчуються, забезпечуються військовим обмундируванням, можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу,  вищу освіту (в Національній академії Держприкордонслужби) та мають ряд інших переваг.


До кандитатів на службу за контрактом у Держприкордонслужбі є і ряд вимог:

-         вік  від 18-40 років

-         освіта - від повної загальної середньої

-         позитивне проходження військово-лікарської комісії

-         фізична підготовка

-         відсутність шкідливих звичок та проблем із законом.

Детальніше...
 
Міні-ярмарок-вакансій з ТОВ «Папірус Універсал» PDF Друк
Середа, 10 жовтня 2018, 14:33

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииПідбір кадрів для потреб роботодавців - один з основних напрямів діяльності служби зайнятості.


Сьогодні у Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості  під час міні-ярмарки вакансій ТОВ «Папірус Універсал» пропонувало роботу операторів автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, укладальників-пакувальників. Крім того є потреба у інженерах-механіках, машиністах еструдера, прибиральниках виробничих приміщень та робітниках з комплексного облуговування. У міні-ярмарці вакансій взяли участь особи з особливими потребами.


Директор ТОВ «Папірус Універсал» Євген Буланов ознайомив шукаючих роботу із специфікою роботи підприємства. Основна продукція підприємства - це канцелярські товари. На підприємстві створені всі умови праці: автоматизоване виробництво, електронна система обліку товарів, навчання на робочому місці, видається спецодяг, проводиться медичний огляд за рахунок підприємства, підтримується температурний режим, створені зони для харчування та технологічних перерв працівників тощо.

 

Гарантується офіційне працевлаштування та соціальний пакет. З 1 жовтня 2018 року максимальна заробітна плата операторів може сягати 15 тис. грн, а укладальників пакувальників - 8-9 тис. грн. Працює фабрика позмінно. З певних напрямів Брусилівського району планується підвіз. Всіх, хто цікавиться роботою на виробництві, запрошено відвідати підприємство за адресою: смт. Брусилів, вул. Базарна, 25. Детальну інформацію про функціональні обовязки, вимоги до кандидатів та умови роботи на фабриці можна дізнатися і за телефоном: 0689488349.


Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 14
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin