img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Засідання клубу «Мій вибір» PDF Друк
Середа, 20 лютого 2019, 17:37

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииДнями відбулося засідання клубу  "Мій вибір" на тему: «Інтереси, здібності, схильності та їх вплив на обрану професію» у Брусилівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст.


Дев’ятикласники продовжували розкривати суть нових понять, пізнавати та досліджувати власну особистість, виявляли власні професійні інтереси, здібності, відносно різноманіття професій.


На початку заняття  учням презентовано інформаційний блок, що стосується даної проблематики, а під час інтерактивних вправ виявляли спільне та відмінне у інтересах та схильностях, визначали свої власні здібності та інтереси, аналізували їх, виявляли тих у кого схожі вподобання, а  в кого зовсім протилежні.


Щоб досконало пізнати себе та складати свої майбутні професійні плани учням презентована  платформа з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості.


Під час заняття учні усвідомили, що власні інтереси та  здібності дають можливість краще зрозуміти свої професійні орієнтири та враховувати їх при виборі професії.

Детальніше...
 
Плануємо своє майбутнє PDF Друк
Четвер, 14 лютого 2019, 16:17

На данном изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииВчорашня зустріч з учнями 10-11 кл. Лазарівського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» направлена на пізнання себе, відкриття світу професій та кар’єрних напрямків. Адже планувати власну кар’єру варто вже сьогодні.

 

Під час заняття проведено психологічне тестування щодо професійної спрямованості учнів. При обговоренні результатів, учні поділилися своїми професійними планами та на скільки вони співпали з результатами тестування, намітили кроки для досягнення поставлених цілей.


Одними з важливих є кроки напрямлені на розвиток так званих м’яких навичок або універсальних компетенцій - soft  skills, які необхідні у будь-якій діяльності. Для більш досконалого пізнання себе та побудови власної кар’єри учням в допомогу презентована нова профорієнтаційна платформа, яка почала працювати у жовтні 2018 року. Результати анкетування тут  є комплексними та дозволяють оцінити свої сильні сторони, здібності, виявити вподобання та отримати корисні поради з управління кар’єрою, використовуючи досвід успішних фахівців.

 

Детальніше...
 
Інформаційний семінар для роботодавців району PDF Друк
П'ятниця, 08 лютого 2019, 15:30

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении08 лютого 2019 року в приміщенні Брусилівської райдержадміністрації  відбувся спільний семінар за участі Управління праці та соціального захисту населення  Брусилівської  райдержадміністрації, Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості  та Брусилівського відділення Коростишівського об’єднаного  управління  Пенсійного Фонду України та представників роботодавців району.


Начальник районного управління праці та соціального захисту А. Майструк презентував для роботодавців методичні рекомендації щодо укладеня колективних договорів на підприємствах, установах та організаціях різних форм власності.


Л. Білокур, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ, акцентувала увагу роботодавців  на перевагах співпраці з службою зайнятості: підборі персоналу та оперативному укомплектувані вакансій, і ,зокрема, на  компенсації витрат у розмірі ЄСВ на загальнообов’язкове соціальне страхування при працевлаштуванні соціально- вразливих верств населення.

Детальніше...
 
Стартувало навчання зареєстрованих безробітних за курсом цільового призначення «Безпека праці при проведенні сільськогосподарських робіт» PDF Друк
Понеділок, 04 лютого 2019, 15:49

В Брусилівській районній філії Житомирського  обласного центру зайнятості з 29.01.2019 року стартувало навчання зареєстрованих безробітних за курсом цільового призначення «Безпека праці при  проведенні сільськогосподарських робіт».


Це підвищення кваліфікації безробітних,  яке проводиться  дистанційно викладачами Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.


Навчання проходить у доброзичливій, невимушеній атмосфері. Спілкування он-лайн із викладачами дає змогу розширити знання студентів щодо впливу шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процесу на організм людини та можливості захистити себе від цього впливу при роботі з отруйними речовинами та різними механізмами у сільському господарстві.


Надіємось, що в майбутньому знання з безпеки праці допоможуть людям  убезпечити себе на виробництві від травматизму та отруєння, зберегти  життя і здоров’я на багато років.

 


Провідний фахівець з питань зайнятості                   Слесарчук Н. І.

 
«Ярмарок вакансій» з орієнтації на службу за контрактом в Збройні Сили України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 14:08

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑ‰ÐµÐ½Ð¸Ð¸В рамках співпраці Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості з Коростишівським об’єднаним міським військовим комісаріатом, Брусилівською райдержадміністрацією, Брусилівською селищною радою та з метою підтримки патріотичних настроїв населення, а також залучення громадян України на службу за контрактом в Збройні Сили України 19 січня 2019 року було проведено «Ярмарок вакансій» з орієнтації на службу за контрактом в Збройні Сили України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості (в заході взяли участь 12 осіб).


На вищевказаному заході в Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості представник Коростишівського ОМВК Гончаров М. А., представники Брусилівської селищної ради Шумак В. С. та Брусилівської райдержадміністрації Мошонець О. П. пропонували військову службу за контрактом в Збройні Сили України.

Перед шукаючими роботу виступив представник Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату Гончаров Максим Анатолійович.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 15
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin