img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Районний центр зайнятості
Знайомимось з професіями майбутнього PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2019, 14:38

На изображении может находиться: 9 человек, люди сидят, стол, офис и в помещенииНові технології, які переповнюють наше життя змушують людський мозок еволюціонувати в небаченому досі темпі. Тому школярів, які сидять зараз за учнівською партою чекають нові професії  та нові види діяльності.


Днями у Хомутецькій ЗОШ І-ІІІ ст., під час зустрічі з учнями 8-9 класів, фахівці  служби зайнятості пропонували знайомитись  з сучасними тенденціями та перспективами розвитку світу професій за допомогою  атласу професій майбутнього з доповненою реальністю, який можна завантажити собі на смартфон.


І як завжди, під час профорієнтаційних занять обговорювали поради щодо вибору професії. Одна з них – це краще пізнати себе, пройшовши  профорієнтаційне тестування, за допомогою консультаційної мережі «Моя професія» Державної служби зайнятості.

 

 

Детальніше...
 
«Озвуч Талант Громаді» PDF Друк
Четвер, 29 серпня 2019, 13:40

24 серпня 2019 року під час святкування Дня незалежності вперше в нашій громаді відбувся захід – День кар’єри « Озвуч талант громаді», ініціатором якого є служба зайнятості.

 

Назва заходу є символічною – «Озвуч Талант Громаді». Абревіатура з цих трьох слів – ОТГ. Адже сила громади, сила ОТГ – в силі наших жителів, наших ГРОМАДЯН, у їх ТАЛАНТІ.


Мета заходу є популяризація різноманітного світу професій  та захоплень жителів громади, підвищення інтересу до пізнання світу професій та  мотивації до праці, розширення уявлення про професії, професійну спрямованість особистості, підвищення престижу професій, зокрема важливості професій в різних видах професійної діяльності.


То ж Брусилівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості, наслідуючи слова великих людей про те, що у кожного є своє сонце тільки варто його засвітити, допомогла засвітити своє сонце жителям громади.


Захоплюючий світ мистецтва був представлений у картинах, виконаних  Тетяною Павлюк з Брусилова, яка є спеціалістом Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА.


Цікаві ідеї, з використанням звичайних серветок, гофрованого паперу, глини, вилились у політ фантазій у роботах  Людмили Кукелко з Лазарівки,.


Родина Пархомчуків з Хомутця вразила вишитими картинами  бісером доньки Наталі, прикрасами для весільних церемоній мами Тетяни та виробами-іграшками батька Миколи.


Учениця 10 «А» класу Брусилівської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.. Лідія Макарчук відкрила  жителям громади своє нове захоплення - малюнки з використанням різних технік. Крім того Ліда грає на бандурі, піаніно, пише вірші та відмінно навчається.


Сергій Журко з с. Осівці має сезонну роботу, тому у вільний час майструє кухонні меблі з натуральної деревини, які здивували своєю бездоганністю та практичністю.


Вражаючі емоції отримали жителі селища  милуючись, оригінально виконаними роботами з дерева Петра Дубницького, вчителя Брусилівської ЗОШ №1  І-ІІІ ст..


Для юних жителів громади також пропонувались озвучити свої мрії та професійні плани, скласти родинне профорієнтаційне дерево та отримати солодкий приз.

Детальніше...
 
Переваги військової служби за контрактом PDF Друк
П'ятниця, 23 серпня 2019, 14:41

21 вересня 2019 року у Брусилівській районній філії Житомиського ОЦЗ відбувся семінар з орієнтації на службу у Збройних Силах України. Представник Коростишівського ОМВК Оксана Шумська, шукаючим роботу, розповіла про переваги військової служби за контрактом.


Підписання контракту на військову службу дає переваги контрактнику у гідному грошовому забезпеченні від 10 тис. грн.., отриманні одноразової грошової компенсації, якщо контракт підписаний вперше, щорічних матеріальних допомог на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань. За участь в операції об’єднаних сил передбачена додаткова щомісячна виплата.


Соціальний пакет передбачає забезпечення безкоштовним обмундируванням, харчуванням, медичною допомогою, пільговим санаторно-курортним лікуванням та компенсацією витрат за піднайом житла.


Мінімальний строк контракту – 3 роки, на 6 місяців - для військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни військової служби та звільнені з військової служби під час дії особливого періоду.


Оксана Шумська  також зупинилась і на інших додаткових стимулах,  можливості продовженні освіти, для контрактників та роздала інформаційні буклети учасникам семінару .

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

 
Взаємодія органів державної влади з громадськістю PDF Друк
Вівторок, 13 серпня 2019, 11:21

06 серпня 2019 року відбулася презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю» в офісі НУО «Сучасний Формат».


Презентований Онлайн-курс можна пройти на платформі «Prometheus».


Онлайн-курс розроблений в рамках проекту «Підтримка реформи державної служби в Україні шляхом посилення співпраці громадськості та Уряду», який фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії та реалізується ПРООН в Україні.


ПРО ЦЕЙ КУРС

Відкритість, підзвітність і прозорість органів державної влади – невіддільні складники належного врядування. Державна політика в різних сферах набуває більшої якості, якщо вироблена та впроваджується із відповідним залученням різних зацікавлених організацій громадянського суспільства та громадян. Громадськість вимагає від Уряду активного зворотного зв’язку, у свою чергу й Уряд не може обійтися без усвідомлення того, яким чином громадяни розуміють, оцінюють його зусилля у вирішенні соціально значущих питань. Отже, взаємодія з громадськістю – один з важливих напрямів діяльності органів державної влади.

Мета курсу «Взаємодія органів державної влади з громадськістю» – ознайомити фахівців структурних підрозділів з питань взаємодії з медіа та зв’язків з громадськістю в апаратах органів державної влади із сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії органів державної влади з громадськістю; розвинути їхні навички планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю. Водночас курс розрахований на ширшу аудиторію: працівників інших структурних підрозділів органів державної влади, які в своїй діяльності взаємодіють з громадськістю; широке коло осіб (включно з представниками громадськості), зацікавлених у набутті знань про принципи та стандарти взаємодії з громадськістю, що стануть корисними в їхній діяльності.

Курс містить відеолекції, включає вивчення теоретичного матеріалу, участь у дискусіях на форумі, виконання проміжних тестів для перевірки набутих знань. Зареєструйтеся вже зараз – навчання починаємо у липні!

Детальніше...
 
Демобілізований учасник АТО відкрив майстерню з ремонту меблів PDF Друк
П'ятниця, 09 серпня 2019, 13:10

Кожен, хто орієнтований на успіх та не покладається на зовнішні чинники, а тільки на себе, не стоїть на місці, а прагне руху вперед. Невдачі така людини розцінює як досвід для подальшого вдосконалення та самовизначення.


Так і відкриття та розвиток власної справи для Олександра К., учасника АТО, відбуваєтьcя не з першого разу.


Майстерня з ремонту меблів – це вже другий бізнес учасника АТО Олександра К.  Бухгалтер за освітою, він ще у 2003 році  розпочав бізнес з  роздрібної торгівлі меблями. Але прийшли не найкращі економічні періоди і власну справу було закрито. Потім була мобілізація до Збройних Сил України. Після демобілізації звернувся у травні 2019 року до Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.  Ідею щодо створення власної справи не покидав, тому і поцікавився у кар’єрного радника про умови надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.


Олександр, маючи певний досвід ведення бізнесу, знав, що підприємництво – непроста справа та вважав, що важливими при започаткуванні підприємництва є інформаційна підтримка, знання законодавства, виважене планування своєї діяльності тощо, тому за порадою кар’єрного радника відвідав семінар для осіб, які цікавляться створенням власної справи, пройшов дистанційно професійне навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою «Підприємець-початківець».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19